Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom Produkty5-litrowa maszyna do napełniania wodą

QGF - 600 5 galonowa maszyna do napełniania wodą System napełniania wodą mineralną

QGF - 600 5 galonowa maszyna do napełniania wodą System napełniania wodą mineralną

  • QGF - 600 5 Gallon Water Filling Machine Mineral Water Filling System
  • QGF - 600 5 Gallon Water Filling Machine Mineral Water Filling System
  • QGF - 600 5 Gallon Water Filling Machine Mineral Water Filling System
 • QGF - 600 5 Gallon Water Filling Machine Mineral Water Filling System

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: ZhangJiaGang JiangSu China
  Nazwa handlowa: FILL PACK
  Orzecznictwo: CE,ISO9001
  Numer modelu: QGF-600

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 zestaw
  Cena: USD $88000-$100000/set
  Szczegóły pakowania: Drewniane etui
  Czas dostawy: 15 dni po otrzymaniu depozytu
  Zasady płatności: D / A, L / C, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 20 zestawów miesięcznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Type: Filling machine Application: liquid
  Weight: 3000 Capacity: 600
  Machine material: Stainless steel Volume: 18.9

   

  Opisy:

  1.1, Automatyczny odkraplacz

   

  This machine is driven by cylinder, controlled by PLC; Ta maszyna jest napędzana cylindrem, sterowanym przez PLC; Automatic working by barrel checking; Automatyczna praca przez sprawdzenie beczki;

  Głowica odkręcająca składa się z urządzenia pazurowego i cylindra, pozycja głowicy odkręcającej może się przesuwać w górę i w dół, urządzenie pazurujące można nieznacznie wyregulować, aby pasowało do różnych zakrętek.

   

  When the gallon bottle comes into the machine, the de-capping head will go down and claw device will hold tightly barrel cap sides, and then lift the barrel to take off the caps; Kiedy butelka z galonem wejdzie do maszyny, głowica odkręcająca opuści się, a urządzenie pazurowe będzie mocno przytrzymywać boki nasadki beczki, a następnie uniesie beczkę, aby zdjąć nasadki; And when the caps are taken off, the compressor air will blow the caps into cap hopper, then fall outside into client's own holder; A kiedy korki zostaną zdjęte, powietrze sprężarki przedmuchi je do leja korka, a następnie spadnie na zewnątrz do własnego uchwytu klienta;

   

  Nacisk pazura jest regulowany w celu ochrony nakrętek;

   

  Wymiary: 650 * 800 * 1600 mm

  Waga: 100 kg

   

  1.2, Szczotka Zewnętrzna myjka do butelek

   

  The machine is completely blocked to stop water leakage, when the gallon bottles are sent to washing position, the cylinder will stop 3bottles inside and fixed them by brushes and fixing bar, the water will be pumped and jetted to bottle body, bottle rotates together with brushes; Maszyna jest całkowicie zablokowana, aby zatrzymać wyciek wody, gdy butelki galonowe zostaną wysłane do pozycji mycia, cylinder zatrzyma 3 butelki w środku i przymocuje je za pomocą szczotek i pręta mocującego, woda zostanie przepompowana i rozpylona na korpus butelki, butelka obraca się razem z szczotki; The bottles will be cleaned by brushes and water function; Butelki będą czyszczone szczotkami i funkcją wody;

  Kompresor nie jest potrzebny, jest łatwy w produkcji i konserwacji;

   

  Parametry:

  Ilość pędzla: 4 szt. * 2

  Wymiary: 2000 * 1200 * 1750 mm

  Waga: 800 kg

  Moc: pompa 0,37 + silniki 0,75 * 2 = 1,87 kW

  Rozmiar zbiornika wody z recyklingu: 600 * 550 * 550 mm

   

  Składniki:

  PLC: Mitsubishi

  Cylinder: AIRTAC

  Przełącznik powietrza-stycznik-przekaźnik: Schneider

   

  1.3, Podkładka / Filler / Capper z automatycznym ładowaniem butelek

   

  The machine is integrated washing filling and capping together. Maszyna jest zintegrowana do mycia, napełniania i zamykania razem. It is ideal machine to produce barrel water. Jest to idealna maszyna do produkcji wody w beczkach. The whole machine is using stainless steel 304 ,rot resistant,can be cleaned easily.Main electric parts are all branded. Cała maszyna jest wykonana ze stali nierdzewnej 304, odpornej na gnicie, można ją łatwo czyścić. Główne części elektryczne są markowe. Air channel system use Air TAC brand product.The machine is with compact construction,will occupy small room,working efficiency is high.Only need 2 operators to control, is a good choice for factory to choose. System kanałów powietrznych wykorzystuje produkt marki Air TAC. Maszyna ma zwartą konstrukcję, będzie zajmować małe pomieszczenie, wydajność pracy jest wysoka. Tylko 2 operatorów do sterowania, jest dobrym wyborem dla fabryki.

   

  The machine set up do not need plug floor screw,after case taking off,set the machine on the flat floor,and then adjust stand height and adjust all stand pressure to be average. Konfiguracja maszyny nie wymaga kołka rozporowego, po zdjęciu obudowy ustaw maszynę na płaskiej podłodze, a następnie wyreguluj wysokość stojaka i wyreguluj nacisk na stojaku, aby był średni. After the machine is set up well, get in through water pipe, drain pipe and power , air power. Po prawidłowym skonfigurowaniu urządzenia należy wejść przez rurkę wodną, ​​rurkę spustową i moc, moc powietrza.

   

  Proces pracy:

  Napełnianie beczek można podzielić na 3 etapy: mycie, napełnianie i zamykanie, łącznie 12 stanowisk roboczych, proces roboczy jak poniżej:

  Ustaw puste usta lufy do gniazda beczki, pusta beczka zostanie umyta w pozycji na stojaku, 2 stanowisko robocze do wkładania beczki.

  Proces prania zostanie podzielony na 3 etapy: 1, mycie tiomersalu, 4 pozycje pracy ; 2, mycie czystą wodą, 4 pozycje pracy. Każdy etap prania jest ustawiony na 8 s, po praniu będzie 10 s na kapanie.

  Beczka po umyciu przesunie się w dół o 45 stopni przez przechodzący łańcuch i wydostanie się z łańcucha i obróci się o 45 stopni za pomocą cylindra podnoszącego beczkę do pozycji napełniania w celu napełnienia.

  Wartość napełnienia będzie napędzana przez cylinder, który wkłada się do beczki i zaczyna się napełniać, czas napełniania jest kontrolowany przez PLC, a czas napełniania jest regulowany przez panel sterowania zgodnie z powierzchnią cieczy do napełniania. Po napełnieniu dodatkowa woda wraca do zbiornika czystej wody automatycznie odpowietrznik, może zmniejszyć zużycie wody. (zbiornik na wodę nie jest dołączony)

  Po zakończeniu procesu napełniania napełniony cylinder zostanie popchnięty do pozycji zamykania przez cylinder zatrzymujący baryłkę, cały proces zakończy się do tej pory.

   

  Parametry:

  Cylinder: Air tech-Taiwan

  Zawór magnetyczny: Air tech-Taiwan

  Rosnąca pompa napełniająca: Nanfang

  PLC: Mitsubishi Japanse

  Moc: 1,5 kW

  Wymiary: 6000 * 1800 * 1800 mm

  Waga: 1000 kg

   

  1.4, Maszyna termokurczliwa

   

  Cała konstrukcja SUS304, w tym kocioł elektryczny do generowania pary i tunelu obkurczającego, szczególnie do folii cylindrycznej;

  Moc: 20 kW

  Wymiary: 800 * 600 * 1200 mm

  Waga: 100 kg

   

  1.4, Sprawdzanie światła

  Moc: 0,09 kW

  Wymiar: 1000 * 100 * 450 mm

  Waga: 10 kg

   

  Zapłata:

  W 100% nieodwołalne-zbywalne na widok L / C lub 30% TT w stosunku do PI, 70% TT przed dostawą

   

  Dostawa:

  25-35 dni roboczych po otrzymaniu akredytywy;

  QGF - 600 5 galonowa maszyna do napełniania wodą System napełniania wodą mineralną

  proszę kliknąć przycisk odtwarzania, aby obejrzeć wideo

   

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd

  Osoba kontaktowa: Alice Gu

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty