Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom O nas

Usługa

dobra jakość Instalacja do napełniania wodą pitną na sprzedaż
dobra jakość Instalacja do napełniania wodą pitną na sprzedaż
Napełniarka jest całkowicie dobrej jakości, dobrze działająca linia do napełniania soków

—— Alex

Im Online Czat teraz

Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd

1 2 3 4
Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd
Warsztaty do rozdmuchiwania butelek PET Warsztat maszyn do wtrysku tworzyw sztucznych Pracownia maszyn do napełniania napojów Biuro działu sprzedaży

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : YuFeng
Ilość pracowników : 200~300
Rok założenia : 1999
pc Export : 80% - 90%
1. Instalacja i regulacja

Po dostarczeniu sprzętu do siedziby klienta, klient jest odpowiedzialny za rozpakowanie i rozmieszczenie sprzętu zgodnie z rysunkiem; i działa zgodnie z naszymi wytycznymi techników instalacyjnych Ostatecznie ustalane są koszty personelu.

2. Trening

1. Jesteśmy odpowiedzialni za oferowanie szkolenia technicznego użytkownikowi. Treść szkolenia obejmuje strukturę i utrzymanie sprzętu, kontrolę i działanie sprzętu. Dzięki szkoleniom pracownicy techniczni użytkowników mogą umiejętnie posługiwać się umiejętnościami obsługi i konserwacji oraz radzić sobie z ogólnymi problemami na czas. Wyznaczymy wykwalifikowany personel techniczny do poradnictwa.

2. Kupujący może wysłać pracowników do naszej firmy w celu nauki.

3. Zapewnienie jakości

1. Gwarantujemy, że oferowane towary są fabrycznie nowe, nieużywane, z najnowszym designem i odpowiednim materiałem, a my gwarantujemy, że specyfikacja sprzętu jest zgodna z umową.

2. Gwarantujemy, że linia osiągnie wskaźniki wydajności technicznej produktu w ciągu 5 dni po operacji karmienia poprzez prawidłowe wskazówki dotyczące instalacji i uruchomienia.

3. Jesteśmy odpowiedzialni za wady i uszkodzenia linii produkcyjnej spowodowane naszym projektem, technologią, produkcją, instalacją, regulacją i wadami materiałowymi itp., Które wszystkie należą do naszej odpowiedzialności.

4. Okres gwarancji wynosi 12 miesięcy po sprawdzeniu odbioru linii produkcyjnej. Jeśli między urządzeniami w fabryce klienta a sprzętem objętym umową występują jakiekolwiek różnice, użytkownicy mają prawo przekazać książkę inspekcyjną do działu prawnego w celu uzyskania odszkodowania dla naszej firmy w okresie gwarancji towarów.

4. Gwarancja

Oferuj 12-miesięczny okres konserwacji na problem spowodowany naszym projektem, produkcją i jakością materiału, a także zaoferuj odpowiednie części i skuteczną obsługę za darmo z powyższych powodów. Będziemy oferować szerokie i korzystne wsparcie techniczne, po zakończeniu usługi przez cały czas po okresie gwarancji.

Szczegóły kontaktu
Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Alice Gu

Tel: 86-512-58643048

Faks: 86-512-58643048

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)