Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd profil firmy
  • Chiny Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
marki: Wypełniacz
Ilość pracowników: 200~300
Rok założenia: 1999
pc Export: 80% - 90%
Wprowadzenie

ZhangJiaGang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd.która została pierwotnie założona jako fabryka w 1999 roku, firma rozwija się z czasem w zakresie badań i projektowania, jakości i produkcji, sprzedaży i obsługi posprzedażnej.Nasze maszyny sprzedawane są do ponad 50 krajów na świecie i ponad kraj.

Chiny Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd profil firmy 0

Specjalizujemy się w produkcji urządzeń do napełniania napojów i urządzeń do uzdatniania wody.Jakość spełnia już normę pitną. Obecnie produkujemy: linie do produkcji wody mineralnej, czystej, soku owocowego, napoju herbacianego, napoju mlecznego i gazowanego o wydajności 1000-20000 butelek/godz.;linie do produkcji octu, sosu sojowego i wina 1000-20000butelek/godz.;3-5 galonów wody w beczkach o wydajności 60-1200 baryłek na godzinę oraz stacje uzdatniania wody 1-30 ton/godz;Dostarczamy oddzielne maszyny lub projekt pod klucz.

Nasze produkty corocznie przechodzą kontrolę jakości przez Urząd Jakości i Dozoru Technicznego.Przechodzimy we Włoszech inspekcję CE w 2011 roku;

Chiny Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd profil firmy 1

Mamy pełnoetatowy zespół inżynierów ds. Rozwoju i projektowania, absorbujemy technologie z Niemiec, Japonii, Francji, Włoch, Szwajcarii, w połączeniu z krajowymi warunkami Chin w celu opracowania wysokiego punktu wyjścia i zaawansowanych urządzeń do napełniania technologii, stopnia automatyzacji w celu osiągnięcia poziomu zaawansowanego.

Chiny Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd profil firmy 2

Posiadamy nowoczesną fabrykę o powierzchni 3700 metrów kwadratowych zgodnie ze standardami systemu certyfikacji ISO9001: 2000 z wszelkiego rodzaju zaawansowanym sprzętem do przetwarzania i sprzętem testowym, doświadczonymi technikami, naukowym i ścisłym zarządzaniem, wszystko to stanowi doskonałość FILLPACK w systemie produkcji produktów, który zapewnia najsilniejszą ochronę Jakość produktów FILLPACK.

Chiny Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co., Ltd profil firmy 3

Wierzymy w przyszłość FILLPACK, wybierając nas!

Historia
Zhangjiagang City FILL-PACK Machinery Co, Ltd. jest przedsiębiorstwem produkcyjnym specjalizującym się w produkcji wszelkiego rodzaju urządzeń do pakowania napojów i urządzeń do uzdatniania wody.

Znajdujemy się w LeYu Town, ZhangJiaGang City, JiangSu Province, China, z wygodnym transportem.


Nasza firma powstała ponad 15 lat. Mamy nie tylko dobre doświadczenie produkcyjne, ale również wprowadziliśmy zaawansowaną technologię z kraju i zagranicy. Co roku eksportujemy nasze maszyny do wielu krajów dzięki profesjonalnej i uczciwej pracy. Dzięki temu zdobyliśmy wysoką reputację wśród naszych klientów.


Obecnie możemy produkować linie do uzdatniania wody mineralnej lub czystej wody; B ottle woda mineralna i maszyny do napełniania czystą wodą z 1000-20000 butelek / godzinę; 5 galonowych maszyn do napełniania beczki wodą; Linie do produkcji soków i napojów do butelek PET lub szklanych butelek z 1000-20000 butelek / godzinę; linie do pakowania napojów gazowanych i do napełniania butelek z 1000-15000 butelek / godzinę; Linie produkcyjne do octu, sosu sojowego i maszyn do napełniania wina z 1000-20000 butelek / godzinę, każda linia do produkcji płynów mlecznych.

„Uczciwość, szczerość i dobra wiara” to nasz duch, podczas gdy „Wysoka technologia, wysoka jakość i wysoki poziom” jest tym, czego szukamy. Staramy się jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów dzięki naszej dobrej obsłudze posprzedażowej. Chcielibyśmy współpracować z naszymi przyjaciółmi i rozwijać się razem. Wszystkich przyjaciół z kraju i zagranicy serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas.

Usługa
1. Instalacja i regulacja

Po dostarczeniu sprzętu do siedziby klienta, klient jest odpowiedzialny za rozpakowanie i rozmieszczenie sprzętu zgodnie z rysunkiem; i działa zgodnie z naszymi wytycznymi techników instalacyjnych Ostatecznie ustalane są koszty personelu.

2. Trening

1. Jesteśmy odpowiedzialni za oferowanie szkolenia technicznego użytkownikowi. Treść szkolenia obejmuje strukturę i utrzymanie sprzętu, kontrolę i działanie sprzętu. Dzięki szkoleniom pracownicy techniczni użytkowników mogą umiejętnie posługiwać się umiejętnościami obsługi i konserwacji oraz radzić sobie z ogólnymi problemami na czas. Wyznaczymy wykwalifikowany personel techniczny do poradnictwa.

2. Kupujący może wysłać pracowników do naszej firmy w celu nauki.

3. Zapewnienie jakości

1. Gwarantujemy, że oferowane towary są fabrycznie nowe, nieużywane, z najnowszym designem i odpowiednim materiałem, a my gwarantujemy, że specyfikacja sprzętu jest zgodna z umową.

2. Gwarantujemy, że linia osiągnie wskaźniki wydajności technicznej produktu w ciągu 5 dni po operacji karmienia poprzez prawidłowe wskazówki dotyczące instalacji i uruchomienia.

3. Jesteśmy odpowiedzialni za wady i uszkodzenia linii produkcyjnej spowodowane naszym projektem, technologią, produkcją, instalacją, regulacją i wadami materiałowymi itp., Które wszystkie należą do naszej odpowiedzialności.

4. Okres gwarancji wynosi 12 miesięcy po sprawdzeniu odbioru linii produkcyjnej. Jeśli między urządzeniami w fabryce klienta a sprzętem objętym umową występują jakiekolwiek różnice, użytkownicy mają prawo przekazać książkę inspekcyjną do działu prawnego w celu uzyskania odszkodowania dla naszej firmy w okresie gwarancji towarów.

4. Gwarancja

Oferuj 12-miesięczny okres konserwacji na problem spowodowany naszym projektem, produkcją i jakością materiału, a także zaoferuj odpowiednie części i skuteczną obsługę za darmo z powyższych powodów. Będziemy oferować szerokie i korzystne wsparcie techniczne, po zakończeniu usługi przez cały czas po okresie gwarancji.

Nasz zespół
Nasza firma dysponuje silnym zespołem technologicznym zajmującym się produkcją maszyn pakujących do napojów, dzięki czemu nasza firma stale się rozwija. Istnieją specjalne zagraniczne działy sprzedaży, specjalne działy produkcyjne, specjalne działy techniczne, które mają obecnie jednego głównego inżyniera dla maszyn całopojazdowych i 5 inżynierów, którzy mogą wyjechać za granicę w celu świadczenia usług za granicą, mają dobre umiejętności w uruchamianiu maszyn w kraju i za granicą, specjalne pakiet i grupa wysyłkowa.

Możemy zaoferować maszyny osobno lub zapewnić instalację pod klucz i odpowiednią obsługę. Możemy zaoferować bezpłatne wsparcie techniczne na zawsze.

Z przyjemnością oferujemy Państwu dobrą obsługę i wsparcie techniczne.

Witaj w swoim zapytaniu i komunikacji.