Maszyna do zamykania pudełek
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, JiangSu, Zhangjiagang |
| Nazwa handlowa: | Fillpack |
| Orzecznictwo: | CE. ISO9001 |
| Numer modelu: | FP-5050 |
| Automatyzacja: | Półautomatyczne |
|---|---|
| Warunek: | Nowy |
| aplikacji: | Uszczelnienie kartonu |
| Pojemność: | 30 box / min |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Pakiet warty morza |
| Czas dostawy: | 30 dni po otrzymaniu depozytu |
| Zasady płatności: | TT / LC / |
| Możliwość Supply: | 1 zestaw / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Podkreślić: | System sterylizatorów,maszyna do pakowania butelek |
||
|---|---|---|---|
opis produktu
Maszyna do pakowania kartonów i butelek oraz zgrzewarka wszystko w jednym
Szybki szczegół:
1, Wydajność: 30 pudełek / min
2, Automatyzacja: Półautomatyczna
3, Typ opakowania: Pudełko kartonowe
4, Niskie straty, niski poziom hałasu
Opis:
Jest to urządzenie wielofunkcyjne do zamykania opakowań i kartonów artykułów gospodarstwa domowego, tekstyliów, artykułów spożywczych, artykułów codziennego użytku, leków. Przemysł lekki, przemysł chemiczny itp. Można je stosować do indywidualnego zamykania pudełek lub w połączeniu z urządzeniami do napełniania i wiązania w formie linii produkcyjnej, jako niezbędny sprzęt dla standardowej linii pakowania.
Cechy:
- Wymienne kasety z taśmą górną i dolną
- 2 głowice taśmowe górne i dolne
- Regulacja do różnych rozmiarów kartonów
- Górna część jest automatycznie składana
- Automatyczne podawanie w czasie, bez nadzoru człowieka, możliwość podłączenia do w pełni automatycznej linii produkcyjnej
- Regulacja wysokości nóg 350 mm
- Stoły podawcze/odbiorcze i 3 głowice taśmowe są opcjonalne
Specyfikacja
| Prędkość przenośnika | 30 pudełek/min |
| Maks. rozmiar opakowania | Szer. 500 x Wys. 500 mm |
| Min. rozmiar opakowania | Szer. 120 x Wys. 120 mm |
| Szerokość taśmy | 1,5" 2" 3" |
| Zasilanie | 110V, 220-240V/50-60Hz, 1-fazowe |
| Pobór mocy | 0,60W |
| Rozmiar maszyny | 1840 x 1000 x 1500 mm |
| Waga maszyny | 240 kg |
Przewaga konkurencyjna:
1. Roczna gwarancja na cały system
2. Bezpłatna instalacja i debugowanie sprzętu
3. Po roku możemy pomóc w konserwacji maszyny, a akcesoria są dostarczane tylko po cenie kosztowej
4. Co 3 lata możemy pomóc w bezpłatnym remoncie maszyny (robocizna)
5. Możemy zapewnić usługę stażu i pomóc w szkoleniu operatora i mechanika
6. Bezpłatna technologia produkcji i konfiguracja procesu
7. Możemy pomóc w projektowaniu linii produkcyjnej, warsztatu i dostarczyć projekt "pod klucz"
Nasz warsztat
![]()
Pakowanie i wysyłka
![]()





