Czysta butelka do picia PET Woda 3 w 1 Monoblok Sprzęt produkcyjny / zakład / maszyna / system / linia
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Zhangjiagang, Chiny |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE / ISO9001 - 2008 |
| Numer modelu: | QS-12 CG-12 FXZ-1 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Cena: | 20000-40000USD |
| Szczegóły pakowania: | Pakiet drewnianej skrzynki |
| Czas dostawy: | 30 dni roboczych po złożeniu depozytu |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram |
| Możliwość Supply: | 15 zestawów miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Praca: | Dostępny technik za granicą | Pojemność: | 1500-2000 BPH |
|---|---|---|---|
| Maszyna do napełniania: | 12 głów | Nazwa: | Mała maszyna do napełniania wodą 12-12-1 typu liniowego |
| Stan: | Nowy | Wymiar (l*w*h): | 2100*1750*2100mm |
| Podkreślić: | sprzęt do butelkowania wody,sprzęt do napełniania płynów |
||
opis produktu
Opis produktu
Linia produkcyjna obejmuje automatyczną myjkę QS, napełniarkę ciśnieniową CG, automatyczną zakręcarkę FXZ, system przenośników SSJ itp. Główne części do mycia, napełniania i zamykania są wykonane z wysokiej jakości materiału nierdzewnego, charakteryzującego się zaawansowaną technologią, kompletnym systemem, niezawodnym działaniem, łatwością obsługi itp.
Charakterystyka wydajności
Umożliwia wygodniejszą, szybszą i łatwiejszą zmianę modelu butelki. Główna maszyna wykorzystuje zaawansowaną technologię sterowania PLC. Kluczowe elementy elektryczne to produkty znanych międzynarodowych marek.
| Typ | CGZ12-12-1 | CGZ18-18-6 | CGZ24-24-8 | CGZ32-32-8 |
| Głowice myjące | 12 | 18 | 24 | 32 |
| Głowice napełniające | 12 | 18 | 24 | 32 |
| Głowice zakręcające | 1 | 6 | 8 | 8 |
|
Wydajność Na podstawie 500 ml |
1000-2000 bph | 1500-4000 bph | 2000-5000 bph | 3000-8000 bph |
Część płucząca
Maszyna myjąca służy głównie do mycia butelek z tworzywa sztucznego typu L, takich jak PVC, PET itp.; może być również używana do mycia jednorazowych butelek szklanych. Sposób mycia to natrysk, konstrukcja jest obrotowa. Maszyna może w sposób ciągły automatycznie zakończyć proces: odwracanie butelki, obracanie butelki, mycie butelki, kapanie wody. Cały proces obejmuje dwa etapy: mycie i kapanie. Jest to niezbędna maszyna do linii produkcyjnej wody mineralnej naturalnej, czystej wody i innych płynów.
|
Parametry:
|
|
| Głowice płuczące | 12 szt. |
| Wydajność | 0-3000 BPH (czas płukania każdej butelki 4s) |
| Moc | 0,92 KW |
|
Wymiary
|
1050*950*1700 mm |
| Waga | 700 KG |
| Dotyczy butelki | Średnica 50-100 mm, wysokość 50-350 mm |
Część napełniająca
Maszyna napełniająca służy do napełniania winem, sokami itp. napojami bezalkoholowymi, może być również używana do napełniania octem, mlekiem itp.; ponieważ wszystkie napełniania odbywają się w zamkniętym stanie, może to wyeliminować rozprzestrzenianie się zanieczyszczeń.
|
Parametry:
|
|
| Głowice napełniające | 12 szt. |
| Moc |
1,1 KW
|
| Wymiary | 1100*1050*1850 mm |
| Waga | 800 KG |
Część zakręcająca
Zakręcarka może zakręcać różne rodzaje butelek, jest niezawodna, łatwa w obsłudze i łatwa w konserwacji. Jest szeroko stosowana w przemyśle winiarskim, spożywczym, napojowym, medycznym, chemicznym, reagentowym, pestycydowym i automatycznym pakowaniu itp. Jest to najpopularniejsza automatyczna zakręcarka obrotowa z gwintem.
| Parametry: | |
|
Głowica zakręcająca
|
1 szt. |
| Moc |
1,1 KW
|
| Wymiary | 1000*850*2000 mm |
| Waga | 600 KG |
Posiadamy maszyny 3 w 1 do mycia-napełniania-zakręcania dla butelek o pojemności 0-2L i 3-10L.
Posiadamy również liniowe maszyny do mycia-napełniania-zakręcania dla butelek o pojemności 0-2L i 3-10L.
Wydajność maszyny liniowej nie jest szybsza niż maszyny 3 w 1, a jej powierzchnia jest nieco większa, ale cena jest niższa niż maszyny 3 w 1.
|
Nasze maszyny do mycia-napełniania-zakręcania (typ 3 w 1 i liniowy)
|
||||||
| 3 w 1 (butelka 0-2L) | Wydajność (butelki na godzinę) | 3 w 1 (butelka 3-10L) | Wydajność | Typ liniowy | Wydajność | |
| CGF8-8-3 | 2000-3000 BPH | CGF8-8-3B | 0-1000 | CGF4-4-1 | 500 BPH | |
| CGF12-12-4 | 3000-4000 BPH | CGF12-12-4B | 0-1500 | CGF6-6-1 | 750 BPH | |
| CGF18-18-6 | 6000-7000 BPH | CGF18-18-6B | 0-2500 | CGF8-8-1 | 1000 BPH | |
| CGF24-24-8 | 11000-12000 BPH | CGF24-24-8B | 0-3500 | CGF10-10-1 | 1500 BPH | |
| CGF32-32-10 | 14000-15000 BPH | CGF32-32-10B | 0-5000 | CGF12-12-1 | 2000 BPH | |
| CGF40-40-10 | 19000-20000 BPH | |||||
| CGF50-50-12 | 23000-24000 BPH | |||||
|
Więcej wydajności, jeśli potrzebujesz, możemy również dostosować dla Ciebie. Proszę sprawdzić je na naszej stronie internetowej lub skontaktować się bezpośrednio z doradcą handlowym. Informacje kontaktowe znajdują się w sekcji "Kontakt".
|
||||||
![]()






