80m / min Plastikowa butelka na wodę Przenośnik sterylizatora UV o niskim tarciu
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, JiangSu, Zhangjiagang |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE. ISO9001 |
| Numer modelu: | Płytka łańcuchowa |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Pakiet Sea Worthy |
| Czas dostawy: | 15 dni po otrzymaniu wpłaty |
| Zasady płatności: | TT/LC/,D/A,D/P,MoneyGram |
| Możliwość Supply: | 30 zestawów / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Maksymalna prędkość: | 80 m/min V-smar, 50 m/min V-suchy | postacie:: | niskie tarcie |
|---|---|---|---|
| Zakres temperatur roboczych:: | -40 ℃ do 90 ℃ | Tworzywo: | SUS304 lub plastik |
| Maksymalna długość transportu:: | 12 m (pomm)/15 m (SUS304) | Uszczelka:: | 10 stóp = 3,048 m/pudło 1 metel = 26 sztuk |
| Podkreślić: | Przenośnik sterylizatora uv do butelek z tworzywa sztucznego,przenośnik do sterylizacji uv do butelek na wodę,taśma przenośnikowa do dezynfekcji butelek uv |
||
opis produktu
Łańcuchowy przenośnik płytowy ze stali nierdzewnej 304 do sterylizacji butelek z tworzywa sztucznego dla linii produkcyjnej
Szybki szczegół:
1, Rodzaj przetwarzania: linia produkcyjna napojów lub żywności
2, Materiał: płyta łańcuchowa ze stali nierdzewnej SUS304 lub tworzywa sztucznego
3, Sterylizacja bakterii w szyjce butelki i nakrętce
4, Szerokość taśmy: 63,5 mm - 304,8 mm
5, Napięcie: 380V/220V 50HZ / Dostosowane
Opis:
Ten rodzaj przenośnika płytowego jest używany w liniach produkcyjnych napojów i żywności do innych linii transportowych. Służy do transportu butelek PET, butelek szklanych, puszek z otwieraniem typu pop-top i innych pojemników, takich jak kartony itp. Długość, szerokość i materiał tego przenośnika mogą być wykonane zgodnie z wymaganiami klienta. Jest szeroko stosowany do automatycznego transportu, dystrybucji i pakowania w przemyśle spożywczym, puszkach, farmaceutycznym, napojów, kosmetyków, środków czystości, produktów papierowych, przypraw, nabiału i tytoniu.
Charakterystyka:
1. Powierzchnia transportująca jest płaska i gładka, siła tarcia jest niewielka, a przejście materiałów między liniami transportującymi jest płynne;
2. Płyta łańcuchowa wykonana jest ze stali nierdzewnej i tworzyw inżynieryjnych, o różnych specyfikacjach i odmianach. Można ją wybrać zgodnie z transportowanymi materiałami i wymaganiami procesu, spełniając różne potrzeby wszystkich branż;
3. Prędkość transportu jest dokładna i stabilna, co zapewnia dokładny transport synchroniczny;
4. Zazwyczaj przenośnik łańcuchowy / linia przenośnika łańcuchowego / linia montażowa płyty łańcuchowej można bezpośrednio myć wodą lub zanurzać w wodzie. Sprzęt jest czysty i wygodny, co może spełniać wymagania higieniczne przemysłu spożywczego i napojów;
5. Układ sprzętu jest elastyczny. Transport poziomy, pochyły i skrętny może być realizowany na jednej linii przenośnika;
6. Sprzęt ma prostą konstrukcję i wygodną konserwację.
Parametr płyty łańcuchowej :
| Maks. prędkość: | 80m/min V-smarowany, 50m/min V-suchy |
| Trzon: | Stal nierdzewna |
| Zakres temperatury pracy: | -40°C do 90°C |
| Opakowanie: | 10ft=3,048m/pudełko 1metr=26szt. |
| Materiał płyty łańcuchowej | Pom.AC/Stal nierdzewna |
| Maks. długość transportu: | 12m (pom) / 15m (SUS304) |
| Maks. naprężenie obciążenia: |
|
| Cechy: | niskie tarcie |
| Promień skrętu do tyłu: | 50mm / 150mm (US304) |
Parametr silnika:
| Moc | KM | Napięcie | Hertz | Amper | Sprawność | obr./min | cosφ |
| 0,37KW | 0,5 | 380V/220V | 50HZ | 1,12A/1,96A | 67% | 1400 | 0,75 |
| 0,75KW | 1 | 380V/220V | 50HZ | 2,03A/3,52A | 73% | 1400 | 0,76 |
| 0,55KW | 0,75 | 380V/220V | 50HZ | 1,64A/2,85A | 70% | 1400 | 0,75 |
Uwagi: Jeśli długość transportu jest mniejsza niż 6 metrów, użyj silnika 0,37 kW;
jeśli długość jest większa niż 6 metrów i mniejsza niż 12 metrów, użyj silnika 0,55 kW lub 0,75 kW.
![]()
Przenośnik z płytą łańcuchową liniową o szerokości taśmy 82,6 mm do celów referencyjnych
Struktura przenośnika:
![]()
Rysunek konstrukcyjny przenośnika łańcuchowego liniowego do celów referencyjnych
![]()
Rysunek konstrukcyjny przenośnika łańcuchowego
skrętnego
Przewaga konkurencyjna:
1. Roczna gwarancja na cały system
2. Bezpłatna instalacja i debugowanie sprzętu
3. Po roku możemy pomóc w konserwacji maszyny, a akcesoria są dostarczane tylko po cenie kosztowej
4. Co 3 lata możemy pomóc w bezpłatnym przeglądzie maszyny (robocizna)
5. Możemy zapewnić usługę stażu i pomóc w szkoleniu operatora i mechanika
6. Bezpłatna technologia produkcji i konfiguracja procesu





