Półautomatyczna maszyna do zamykania korony aluminiowej 15BPM
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | ZhangJiaGang City, prowincja JiangSu, Chiny |
| Nazwa handlowa: | FILL PACK |
| Orzecznictwo: | CE |
| Numer modelu: | BZYG-1 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Cena: | USD 600-850 /unit |
| Szczegóły pakowania: | Pakiet Sea Worthy |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram |
| Możliwość Supply: | 50 zestawów / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| woltaż: | 380 V/50 Hz/370 W | Pojemność: | 10-15 uderzeń na minutę |
|---|---|---|---|
| Rozmiar: | 600*250*900mm | Automatyka: | Półautomatyczny |
| Rodzaj czapki: | śruba/aluminium/korona/ściągacz kapturki | waga: | 85 kg |
| Może wysokość: | 60-380mm | Średnica czapki: | 26-29 mm |
| Podkreślić: | półautomatyczna maszyna do zamykania korony,automatyczna zakręcarka do butelek 15BPM,maszyna do zamykania butelek 15BPM |
||
opis produktu
Półautomatyczna maszyna do pokrywania zębatek / aluminiowych / koronowych / wyciągających
Ogólnie:
Maszyna może zamykać czapki korony w różnych rozmiarach, konstrukcja maszyny jest kompaktowa i jest łatwa w obsłudze i konserwacji.Pracownicy stawiają butelki na stoisku, a następnie naciśnij przycisk ON, głowica uszczelniająca spadnie, aby nacisnąć na czubek górny, koła uszczelniające będą obracać i rzeźbić linie śruby na czapce w tym samym czasie.Może być stosowany do różnych wysokości butelki z ustawieniem wysokości stojaka butelki i może być odpowiedni dla różnych średnic zakrycia przy zmianie głowicy uszczelniającej.
Postacie:
1, Zastosowano urządzenie buforowe na podnośniku regulacyjnym w celu zmniejszenia szybkości pęknięcia butelki;
2, Automatyczne ustawianie ust butelki, średnia wytrzymałość głowy;
3, stabilny bieg, niski poziom hałasu;
4, Można go stosować do innych nakryć poprzez łatwą zmianę głowicy nakrycia;
| Model | BZYG-1 |
| Pojemność | 10-15BPM |
| Wysokość puszki | 60-380 mm |
| Średnica pokrywy | 26-29 mm |
| Władza | 380V/50Hz/370W |
| Wymiar | 670*220*840 mm |
| Waga | 85 kg |
Komponenty do wymiany głowicy pokrywającej do pokrywek aluminiowych i śruby
![]()





