500G Back Sealing Powder Saszetka do pakowania w proszku
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Zhangjiagang, Chiny |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE / ISO9001 |
| Numer modelu: | 388F |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Cena: | 3800-6160USD/set |
| Szczegóły pakowania: | godne morza pakowanie |
| Czas dostawy: | 25 dni roboczych po złożeniu depozytu |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram |
| Możliwość Supply: | 20 zestawów na miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Model: | 388F | Szybkość pakowania:: | 20-60 worków/min |
|---|---|---|---|
| Zakres pomiarowy:: | 30-500ml | Rozmiar torby:: | (dł.) 40-200, (szer.) 30-150 mm |
| Szerokość folii:: | 320mm | Zakres napełniania:: | 100-500g |
| Rodzaj oklejania krawędzi:: | rodzaj uszczelnienia tylnego | Całkowita moc:: | 1200 W |
| Podkreślić: | Maszyna do napełniania saszetek w proszku 500G,maszyna do pakowania saszetek w proszku 500G,maszyna do pakowania saszetek z proszkiem do zamykania pleców |
||
opis produktu
Zakres użycia:
Maszyna do pakowania proszków nadaje się do w pełni automatycznego pakowania materiałów proszkowych w produktach takich jak żywność, farmaceutyki, chemikalia codziennego użytku, pestycydy, produkty z tworzyw sztucznych i przemysł specjalistyczny. Takie jak: dodatki do żywności, mleko w proszku, proszek sojowy, proszek białkowy, proszek tradycyjnej medycyny chińskiej, proszek do maseczek, proszek perłowy, proszek kawy, proszek kakaowy, mąka, proszek herbaty zdrowotnej, proszek glukozowy, proszek sodowy itp.
Cechy tej maszyny:
1. Automatyczna maszyna do pakowania proszków może automatycznie wykonywać rysowanie worków, tworzenie worków, napełnianie, dozowanie, zgrzewanie, cięcie worków, liczenie, tłoczenie numeru partii na gorąco i dostarczanie produktu w procesie pakowania, z wysokim stopniem automatyzacji.
2. Chiński system sterowania wyświetlaczem, obudowa ze stali nierdzewnej, wystarczy ustawić wymagane parametry (ilość napełniania, długość worka itp.) w wyświetlanej jednostce ustawień, a system sterowania automatycznie zoptymalizuje i dopasuje każde działanie, aby osiągnąć najlepszą prędkość pakowania.
3. Sterowany silnikiem krokowym, system ma wysoką dokładność, a długość worka można zmienić bez regulacji innych części, i jest dokładny.
4. Podczas pakowania materiałów opakowaniowych z kodem kolorystycznym można uzyskać kompletny wzór znaku towarowego;
5. Dostosowuje się do różnych materiałów opakowaniowych z folii kompozytowej i folii aluminiowej, z dobrą wydajnością, niskim poziomem hałasu, wyraźnymi liniami zgrzewania i mocnym zgrzewaniem
Parametr techniczny:
| Prędkość pakowania: | 20-60 worków/min |
| Zakres pomiarowy: | 30-500 ml (zmienić ślimak w zależności od materiału) |
| Rozmiar worka: | (D) 40-200, (S) 30-150 mm |
| Szerokość folii: | 320 mm |
| Zakres napełniania: | 100-500 g |
| Typ zgrzewania krawędzi: | typ zgrzewania tylnego |
| Moc całkowita: | 1200 W |
| Waga netto: | 350 kg |
| Napięcie zasilania: | 220 V, 380 V/ 50 Hz, 60 Hz |
| Materiały opakowaniowe: | papier kompozytowy/polietylen, poliester/folia aluminiowa/polietylen, nylon/polietylen, papier filtracyjny do herbaty itp. |
| Wymiary: | D1000×S800×W1900 mm |
Zalety maszyny:
1) Korpus jest mały i wykwintny, nie zajmuje miejsca i oszczędza miejsce w warsztacie
2) W pełni automatyczny pomiar, napełnianie, tworzenie worków, pakowanie i zgrzewanie, oszczędność siły roboczej
3) Praca 24-godzinna, obsługa wielu maszyn przez jedną osobę
4) Jednorazowa inwestycja przy zakupie maszyny (8-15 lat użytkowania)
5) Produkt jest piękny i inteligentny (poprawia markę firmy)
6) Wysoka precyzja, zgodna z krajowymi normami przemysłu farmaceutycznego
7) Cała maszyna wykonana ze stali nierdzewnej 201, materiał mający kontakt z produktem ze stali nierdzewnej 304, zgodna z bezpieczeństwem żywności, cała maszyna wykorzystuje wysokiej jakości akcesoria znanych marek
Próbki produktów:
![]()
![]()






