2000BPH Tunel cieplny termokurczliwy z etykietą termokurczliwą
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, JiangSu, Zhangjiagang |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE. ISO9001 |
| Numer modelu: | SYS-2 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | USD$1050/set |
| Szczegóły pakowania: | Pakiet Sea Worthy |
| Czas dostawy: | 15-20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply: | 50 zestawów / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Typ napędzany:: | Elektryczny | Rodzaj opakowania:: | Butelki |
|---|---|---|---|
| Tworzywo:: | Stal nierdzewna 304 | Prędkość: | 2000BPH |
| Podkreślić: | tunel termokurczliwy elektrotermiczny,tunel termokurczliwy etykiet elektrotermicznych,tunel termokurczliwy 2000BPH |
||
opis produktu
Etykieta ze stali nierdzewnej Tunel skurczeniowy z skurczeniem elektrotermicznym dla etykiety z rękawem PVC
Jeżeli klient decyduje się na stosowanie etykiet z rękawami, to jest to polecana elektryczna grzewcza maszyna do etykietowania etykiet z rękawami;Tunnel połączony z linią napełniania linią transportową;
| Wymiar: | 800*450*1550 mm |
| Moc: | 5 kW |
| Poziom: | 50 kg |
| Wymiary wewnętrzne tunelu | 800*150*380 mm |
| Wielkość opakowania: | φ105*H350 mm |
| napięcie: | 220V 50-60HZ |
| Stosowany materiał skurczeniowy: | POF, PVC, PP |
![]()
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie





