Automatyczna maszyna do etykietowania butelek z pionową etykietą
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, JiangSu, Zhangjiagang |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE. ISO9001 |
| Numer modelu: | TB-150 |
| materiał: | SUS304 |
|---|---|
| Pojemność: | 5000-10000BPH |
| Typ etykiety: | Etykieta rękawów |
| Odpowiedniej butelki: | Plastikowa butelka / szklana butelka |
| Automatyzacja: | Automatyczne sterowanie PLC |
| Tryb pracy: | Auomatic / Manual |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Pakiet warty morza |
| Czas dostawy: | 30 dni po otrzymaniu depozytu |
| Zasady płatności: | TT / LC / |
| Możliwość Supply: | 1 zestaw / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Podkreślić: | Automatyczna maszyna do etykietowania,Maszyna do etykietowania naklejek |
||
|---|---|---|---|
opis produktu
Automatyczna okrągła maszyna do etykietowania butelek
Szybki szczegół:
1Typ butelki: butelka z tworzyw sztucznych / szkła
2, Typ etykiety: etykieta z rękawem
3Automatyzacja: W pełni automatyczna
4, Pojemność: 12000BPH
![]()
Specyfikacje:
| napięcie | AC220V, 50/60HZ, 1,5-2KW, pojedyncza faza |
| Prędkość produkcji | 250BPH dla butelek 30-60-100ml klienta,prędkość nieco szybsza,jeśli etykieta jest krótsza |
| Średnica nadwozia butelki | ¥28mm- ¥125mm |
| Długość etykiety | 30 mm-250 mm |
| Grubość etykiety | 0.035mm-013mm |
| Materiał etykiety | PVC, PET, OPS |
| Wielkość | L2000MM*W850MM*H2000MM |
Urządzenia elektryczne:
| Silnik AC | Panasonic | MBDDT2210003 |
| PLC | Mitsubishi | FX1S-30MR |
| Elektryczność fotoelektryczna | SUNX Japonia | CX442 |
| Elektryczność fotoelektryczna | SUNX Japonia | FX301 |
| Kontaktor | Schneider francuski | LCD0610 |
| Przełącznik podejścia | Autoniki | PR12-4DN |
| Przetwornik | Sanki-Tajwan | S800-2S0.4G |
| Ekran dotykowy | Esayview-Tajwan | TK6070IH2 |
| Przełącznik powietrza | Delixi | DZ47-2P20A |
| Zasilacz pomocniczy | Delixi | HH54P-DC24V |
Zalety konkurencyjne:
1. Rok gwarancji na cały system
2. Bezpłatna instalacja i debugowanie sprzętu
3Po roku możemy pomóc Ci utrzymać maszynę i akcesoria są dostarczane tylko jeden cena kosztu
4. Co 3 lata, możemy pomóc w remoncie maszyny za darmo (praca)
5Możemy zapewnić usługę stażu i pomóc Ci w szkoleniu operatora i mechanika.
6Wolna technologia produkcji i konfiguracja procesu
7Możemy pomóc w projektowaniu linii produkcyjnej, warsztatu i zapewnić projekt pod klucz
![]()
Proszę kliknąć przycisk odtwarzania aby obejrzeć filmik





