Maszyna do sortowania małych butelek okrągłych typu do napełniania wodą
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Jiangsu, Chiny (kontynent) |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE. ISO9001 |
| Numer modelu: | LP-80 |
| Warunek: | Nowy |
|---|---|
| aplikacji: | 5-100 ml Szklana i plastikowa butelka |
| Automatyzacja: | Automatyczne |
| Napięcie: | 220V 50HZ |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Po sprzedaży usługi świadczone: | Inżynierowie dostępne do użytku maszyn za granicą |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Pakiet warty morza |
| Czas dostawy: | 15 dni po otrzymaniu depozytu |
| Zasady płatności: | Połączenie TT / LC / Wertern |
| Możliwość Supply: | 1 zestaw na zestawy na miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Podkreślić: | Bottle Unscrambler,Juice Production Line |
||
|---|---|---|---|
opis produktu
Maszyna do sortowania małych butelek typu talerz obrotowy do systemu napełniania wodą
Szybki szczegół:
1, Wydajność: 30-80BPM
2, Typ butelki: szklane i plastikowe butelki o pojemności 5-100 ml
3, Typ maszyny: Automatyczna maszyna
4, Typ napędu: elektryczny
Opis i zasada działania:
Maszyna do sortowania butelek typu talerz obrotowy służy do układania małych szklanych i plastikowych butelek o pojemności od 5 ml do 100 ml. Może być stosowana w przemyśle medycznym, chemicznym i pestycydowym. Ustawia butelki pionowo i uporządkowanie do maszyny napełniająco-kapslującej. Maszyna posiada zaawansowaną konstrukcję, nową strukturę o stabilnej wydajności, niskim poziomie hałasu, łatwej obsłudze i czyszczeniu.
Charakterystyka
- butelki są ręcznie wsypywane do maszyny
- Automatyczne ustawianie butelek w pozycji pionowej do maszyny napełniająco-kapslującej
- Zaawansowana i nowa konstrukcja, zwarta budowa
- Wysoka wydajność pracy z różnymi projektami butelek
- Wydajność może osiągnąć 30-80BPM
Zastosowania
Ten typ maszyny do sortowania butelek służy do układania nieuporządkowanych szklanych butelek na linii produkcyjnej. Może być podłączony do różnych linii produkcyjnych, w tym linii wody mineralnej, linii produkcji żywności, linii produkcji nabiału, linii produkcji medycznej i linii produkcji chemicznej itp.
Specyfikacje:
| Typ butelki |
Butelka PET: 5-100 ml Butelka szklana: 5-100 ml (odporna na stłuczenie) |
| Akceptowalność sortowania butelek | >99% |
| Napięcie | 220V 50Hz |
| Moc | <0.5kw |
| Hałas | <60dB |
| Waga | 300kg |
| Wymiary | 90*900*1500mm |
Przewaga konkurencyjna:
1. Roczna gwarancja na cały system
2. Bezpłatna instalacja i debugowanie sprzętu
3. Po roku możemy pomóc w konserwacji maszyny, a akcesoria są dostarczane tylko po cenie kosztowej
4. Co 3 lata możemy pomóc w bezpłatnym przeglądzie maszyny (robocizna)
5. Możemy zapewnić usługę stażu i pomóc w szkoleniu operatora i mechanika
6. Bezpłatna technologia produkcji i konfiguracja procesu
7. Możemy pomóc w projektowaniu linii produkcyjnej, warsztatu i dostarczyć projekt pod klucz
![]()
proszę kliknąć przycisk odtwarzania, aby obejrzeć film





