Maszyna do etykietowania butelek szklanych szampana Maszyna do produkcji etykiet przemysłowych
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, JiangSu, Zhangjiagang |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE. ISO9001 |
| Numer modelu: | T-41311 |
| materiał: | SUS304 |
|---|---|
| Typ etykiety: | Etykieta samoprzylepna |
| Odpowiedniej butelki: | Okrągły pojemnik |
| Tryb pracy: | Ręcznie |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Pakiet warty morza |
| Czas dostawy: | 10 dni po otrzymaniu depozytu |
| Zasady płatności: | TT / LC / |
| Możliwość Supply: | 3 zestawy / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Podkreślić: | industrial labeling systems,sticker labeling machine |
||
|---|---|---|---|
opis produktu
Maszyna do etykietowania samoprzylepnego obrotowego
Szybki szczegół:
1, Tryb pracy: Obsługa ręczna
2, Typ butelki: Butelki po szampanie o lekko stożkowatym kształcie
3, Średnica butelki: 15-120 mm
4, Materiał etykiety: Etykieta samoprzylepna
Opis:
Ten rodzaj półautomatycznej maszyny do etykietowania służy do naklejania samoprzylepnych etykiet na okrągłe pojemniki o lekko stożkowatym kształcie. W przypadku tej maszyny istnieją ograniczenia dotyczące wysokości i średnicy okrągłego pojemnika. ALE maszyna do etykietowania może być dostosowana do rzeczywistych okrągłych pojemników.
Charakterystyka:
- Łatwa obsługa i konserwacja. Ręczne ładowanie butelek na maszynę w celu zakończenia etykietowania.
- Łatwa regulacja. Łatwa wymiana etykiet o różnych rozmiarach przy wysokiej wydajności.
- Czynność etykietowania jest automatyczna.
- Może być zadowalająca do etykietowania o średnicy 15 mm - 120 mm.
- Konstrukcja jest mała, co ułatwia przenoszenie i aranżację produkcji.
Specyfikacje:
| Prędkość etykietowania | 15-30 BPM |
| Precyzja etykietowania | +-1 mm |
| Typ okrągłej butelki | średnica 15-120 mm |
| Typ etykiety | Etykieta samoprzylepna: Szerokość: 10-180 mm; Długość: 15-376 mm |
| Wymiary całkowite (dł.*szer.*wys.) | 920*450*500 mm |
| Moc | 550V 50Hz |
| Waga | 35 kg |
Konfiguracja:
| Pozycja | Opis | Marka | Ilość. | Uwagi |
| 1 | Silnik o zmiennej prędkości | OPG | 1 zestaw | Tajwan |
| 2 | Reduktor silnika | OPG | 1 zestaw | Tajwan |
| 3 | Czujnik | DataSensor | 1 zestaw | Włochy |
| 4 | Sterownik PLC | Delta | 1 zestaw | Tajwan |
| 5 | Ekran dotykowy | Delta | 1 zestaw | Tajwan |
Przewaga konkurencyjna:
1. Roczna gwarancja na cały system
2. Bezpłatna instalacja i debugowanie sprzętu
3. Po roku możemy pomóc w konserwacji maszyny, a akcesoria są dostarczane tylko po cenie kosztowej
4. Co 3 lata możemy pomóc w bezpłatnym remoncie maszyny (robocizna)
5. Możemy zapewnić usługę stażu i pomóc w szkoleniu operatora i mechanika
6. Bezpłatna technologia produkcji i konfiguracja procesu
7. Możemy pomóc w projektowaniu linii produkcyjnej, warsztatu i dostarczyć projekt "pod klucz"
![]()
proszę kliknąć przycisk odtwarzania, aby obejrzeć film





