Półautomatyczna maszyna do pakowania w butelkę termokurczliwą do plastikowej butelki o małej pojemności
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, JiangSu, Zhangjiagang |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE. ISO9001 |
| Numer modelu: | WD-250B |
| Automatyzacja: | Półautomatyczne |
|---|
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Pakiet warty morza |
| Czas dostawy: | 25 dni po otrzymaniu depozytu |
| Zasady płatności: | TT / LC / |
| Możliwość Supply: | 1 zestaw / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Podkreślić: | System sterylizatorów,maszyna do pakowania butelek |
||
|---|---|---|---|
opis produktu
Półautomatyczna maszyna do pakowania butelek do plastikowych butelek o małej pojemności
Szybki szczegół:
1, Pojemność: 8 toreb / min
2Automatyka: Półautomatyka
3Typ butelki: butelki z tworzyw sztucznych / szklanki / puszki
4, Tryb działania: ręczny
Opis:
- Semi-automatyczna skręcająca się maszyna WD-250B jest idealnym urządzeniem dla małych fabryk i dla małych przepustowości.
- nadaje się do różnych butli i pojemników
- Łatwa obsługa i konserwacja
Specyfikacje:
| Rodzaj obiektu | WD-250B |
| Wymiar zewnętrzny obiektu | L3600×W830×H1880mm |
| Maksymalny wymiar opakowania | L560 × W300 × H300 mm |
| Materiał folii skurczeniowej | PE,PVC,POF |
| Grubość folii skurczeniowej | 00,06 - 0,12 mm |
| Maksymalna temperatura w tunelu termozmniejszającym | 160-230° ((może być swobodnie regulowany) |
| Maksymalna moc wyjściowa na minutę | 0-8 sztuk |
| Moc urządzenia | 18 kW |
| Moc rzeczywista | 15 kW/h |
| napięcie | 380/220V |
| Waga obiektu | 0.65T |
| Wiatrak | 40w 220V 2jednostki, 120w 380V 2jednostki |
Zalety konkurencyjne:
1. Rok gwarancji na cały system
2. Bezpłatna instalacja i debugowanie sprzętu
3Po roku możemy pomóc Ci utrzymać maszynę i akcesoria są dostarczane tylko jeden cena kosztu
4. Co 3 lata, możemy pomóc w remoncie maszyny za darmo (praca)
5Możemy zapewnić usługę stażu i pomóc Ci w szkoleniu operatora i mechanika.
6Wolna technologia produkcji i konfiguracja procesu
7Możemy pomóc w projektowaniu linii produkcyjnej, warsztatu i zapewnić projekt pod klucz
![]()
Proszę kliknąć przycisk odtwarzania aby obejrzeć filmik






