5000BPH Maszyna do pakowania w folię termokurczliwą do butelek z wodą mineralną
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, JiangSu, Zhangjiagang |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE. ISO9001 |
| Numer modelu: | WD-150A |
| Tryb pracy: | Automatyczne / ręczne |
|---|---|
| Automatyzacja: | Sterowanie PLC |
| aplikacji: | Obkurcz do opakowań |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Pakiet warty morza |
| Czas dostawy: | 35-40 dni po otrzymaniu depozytu |
| Zasady płatności: | TT / LC / |
| Możliwość Supply: | 1 zestaw / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Aplikacja: | Folie termokurczliwe do pojemników | Pojemność: | 16 worków / min |
|---|---|---|---|
| Typ butelki: | Plastikowe / szklane butelki / puszki | Moc: | 20 kW |
| Wymiar: | 5100*3200*2100 | Tryb pracy: | Tryb automatyczny/ręczny |
| Podkreślić: | Maszyna do pakowania w butelki,Maszyna do pakowania w folię termokurczliwą |
||
opis produktu
Maszyna do pakowania plastikowych butelek z wodą mineralną 5000BPH Sprzęt do opakowania skurczonego
Szybki szczegół:
1, Pojemność: 16 toreb / min
2Automatyzacja: W pełni automatyczna
3Typ butelki: butelki z tworzyw sztucznych / szklanki / puszki
4, sterowanie PLC
5Tryb działania: automatyczny / manualny
Opis i zasada działania:
Ten rodzaj maszyny do pakowania butelek to maszyna do pakowania butelek typu L, szeroko stosowana do opakowań zewnętrznych w takich gałęziach przemysłu, jak medycyna, żywność, napoje, produkty mleczne i kosmetyki.
Po wypełnieniu, zamknięciu, etykietowaniu rękawów i wciskaniu kodu,butelki zostaną zorganizowane przez maszynę do wkręcania skręcającego w rzędzie, aby owinąć i skurczyć.
Butelki są oddzielone przez płytkę według formatu.a następnie film skurcz będzie ciągnąć w dół i przeciąć przez ostrze ciepłaA potem przez kurczący się tunel.
W tunelu do kurczenia zostanie zainstalowane kilka lamp grzewczych, aby ściśle kurczyć film na butelce.
Specyfikacje:
| Pojemność | 10-16 sztuk/min |
| Czas kurczenia | 0.5-1.5s |
| Temperatura kurczenia | 140-160°c |
| Wysokość przenośnika taśmowego | 800-1200 mm |
| Władza | 20 kW |
| Ciśnienie powietrza | 00,6-0,8 Mpa |
| Wymiar opakowania (L*W*H) | 600*400*350 mm |
| Wymiar ogólny (L*W*H) | 5100*3200*2100 |
Szczegółowa lista głównych komponentów
| nie | Nazwa | specyfikacja | Numer | marka | |
| 1 | składnik produkcji płyt | ||||
| 2 | Metalowy składnik rośliny | ||||
| 3 | element pneumatyczny | 1 | Taiwan Airtec | ||
| 4 | Elektryczne elementy sterujące i akcesoria | ||||
| Przełącznik fotoelektryczny | 4 | Korea Południowa Autonics | |||
| Przełącznik bliskości | 2 | Korea Południowa Autonics | |||
| PLC | 1 | Coś. | |||
| Ekran dotykowy | 1 | Coś. | |||
| Przekształcacz częstotliwości | 3 | Taiwan Telta | |||
| Kontaktory prądu przemiennego | 3 | Francja Schneider | |||
| Środkowe przekaźniki | 8 | Francja Schneider | |||
Zalety konkurencyjne:
1. Rok gwarancji na cały system
2. Bezpłatna instalacja i debugowanie sprzętu
3Po roku możemy pomóc Ci utrzymać maszynę i akcesoria są dostarczane tylko jeden cena kosztu
4. Co 3 lata, możemy pomóc w remoncie maszyny za darmo (praca)
5Możemy zapewnić usługę stażu i pomóc Ci w szkoleniu operatora i mechanika.
6Wolna technologia produkcji i konfiguracja procesu
7Możemy pomóc w projektowaniu linii produkcyjnej, warsztatu i zapewnić projekt pod klucz
![]()
Proszę kliknąć przycisk odtwarzania aby obejrzeć filmik





