Półautomatyczna maszyna do pakowania butelek w karton
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, JiangSu, Zhangjiagang |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE. ISO9001 |
| Numer modelu: | YF-5050 |
| Warunek: | Nowy |
|---|
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Pakiet warty morza |
| Czas dostawy: | 30 dni po otrzymaniu depozytu |
| Zasady płatności: | TT / LC / |
| Możliwość Supply: | 1 zestaw / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Automatyzacja: | Półautomatyczne | Aplikacja: | Zaklejenie kartonu |
|---|---|---|---|
| Pojemność: | 30 pudełek/min | Korzyść: | Niskie straty, niski poziom hałasu |
| Wymiar: | 1840 x 1000 x 1500 mm | Weigth: | 240 kg |
| Podkreślić: | System sterylizatorów,maszyna do pakowania w folię termokurczliwą |
||
opis produktu
Przemysłowa maszyna do pakowania kartonowych butelek, półautomatyczna maszyna do uszczelniania pudełek
Szybki szczegół:
1, Pojemność: 30 pudełek / min
2Automatyka: Półautomatyka
3, Rodzaj opakowania: karton
4Niska utrata, niski hałas
Opis:
Jest on przeznaczony do różnych celów, w tym do uszczelniania opakowań i kartonów urządzeń elektrycznych, wyrobów włókienniczych, żywności, towarów codziennego użytku, leków, przemysłu lekkiego, przemysłu chemicznego itp.Produkty te mogą być indywidualnie uszczelniające pudełko lub stosowane wraz z wypełniającym i wiążącym urządzeniem w postaci linii produkcyjnej., jako niezbędny element wyposażenia standardowej linii pakowania.
Charakterystyka:
- Wymienny wkład taśmowy z górnej do dolnej strony
- Głowa taśmy górnej i dolnej
- Dostosowanie do różnych rozmiarów kartonów
- Szczyt jest automatycznie składany
- Automatyczne podawanie w czasie, bez opieki ludzkiej, dostępne do podłączenia do całkowicie automatycznej linii produkcyjnej
- Ustawienie wysokości nogi 350 mm
- Płyty do wprowadzenia/wyprowadzenia i głowica taśmy 3 są opcjonalne
Specyfikacja
| Prędkość przenośnika | 30 pudełek/min |
| Maks. wielkość opakowania | W500xH500mm |
| Min. wielkość opakowania | W120xH120mm |
| Szerokość taśmy | 1.5"2"3" |
| Zasilanie | 110V, 220-240V/50-60Hz,1faza |
| Zużycie energii | 00,60 W |
| Rozmiar maszyny | 1840X1000X1500 mm |
| Masa maszyny | 240 kg |
Zalety konkurencyjne:
1. Rok gwarancji na cały system
2. Bezpłatna instalacja i debugowanie sprzętu
3Po roku możemy pomóc Ci utrzymać maszynę i akcesoria są dostarczane tylko jeden cena kosztu
4. Co 3 lata, możemy pomóc w remoncie maszyny za darmo (praca)
5Możemy zapewnić usługę stażu i pomóc Ci w szkoleniu operatora i mechanika.
6Wolna technologia produkcji i konfiguracja procesu
7Możemy pomóc w projektowaniu linii produkcyjnej, warsztatu i zapewnić projekt pod klucz
![]()
Proszę kliknąć przycisk odtwarzania aby obejrzeć filmik





