Napełniarka do wody 5 galonów Półautomatyczna płuczka do butelek z przemysłowym galonem 1 głowica
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, JiangSu, Zhangjiagang |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE,ISO |
| Numer modelu: | BS-1 |
| Odpowiedniej butelki: | 5 galonowa butelka wody |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Typ pół-auto |
| moc: | 1,1 kW |
| Napęd typu: | Typ elektryczny |
| Warunek: | Nowy |
| Czas gwarancji: | 1 rok |
| Usługi: | Inżynier jest dostępny za granicą |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Koc lub płótno drewniane jak potrzeba maszyny |
| Czas dostawy: | 5-7dni |
| Zasady płatności: | 30% depozytu T / T, 70% przed wysyłką |
| Możliwość Supply: | Zestawy z 200 miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Podkreślić: | 1,1kw 5-galonowa maszyna do napełniania wodą |
||
|---|---|---|---|
opis produktu
Maszyna do wypełniania wody o pojemności 5 galonów Semi Auto Industrial Maszyna do mycia butelek o pojemności 5 galonów 1 głowica
Szybki szczegół:
1Pojemność: 100-300 baryłek/h
2Dla czystej wody mineralnej recykling 5 galonów butelki
3Główny materiał: stal nierdzewna
4Typ automatyczny: typ półautomatyczny
5. Głowa grzejnika: 1 głowa
6Głowa szczotkowania: 1 głowa
7Szczotka: 8 sztuk
Opis:
Półautomatyczna pralka butelki o pojemności 5 galonów typu BS-1 jest używana głównie do prania wody mineralnej w beczkach i linii wody czystej.Ta maszyna ma zaletę stabilnej pojemności, dobry efekt szczotkowania, łatwa obsługa, łatwa konserwacja i ładny wygląd.Maszyna ma długą żywotność i jest naprawdę z dobrą jakością i ekonomiczną ceną.
Proces pracy:
Po przejściu przez źródło zasilania i powietrza, ręcznie umieść butelkę galonów do góry nogami do części wyciągającej pokrywę, jak na zdjęciu, a następnie otwórz przełącznik maszyny,ręczne stopy podchodzą do przełącznika pod podłogąNastępnie ręcznie włożyć butelkę na głowę w dół do maszyny,Kliknij przycisk operation aby automatycznie wewnątrz i na zewnątrz szczotkowaniaCzas szczotkowania zależy od stanu butelki.
Specyfikacje:
| Model | BS-1 |
| Pojemność | 100-300 baryłek / godzinę |
| Typ automatyczny | Półautomatyczne |
| Głowa ciągnąca | 1 głowa |
| Głowa do mycia | 1 głowa |
| Szczotka | 8 sztuk |
| Odpowiednia butelka | 3 lub 5 galonów |
| Moc silnika | 1.1 kW |
| Wymiar | 800*800*1200 mm |
| Waga | 110 kg |
Jeśli chcesz więcej informacji, skontaktuj się ze mną.
Zalety konkurencyjne:
1Nasza maszyna jest z dobrą jakością i ceną, możemy zrobić maszynę dostosowaną dla Ciebie, jeśli to konieczne.
2Nasza firma została założona ponad 15 lat, jesteśmy profesjonalnym producentem w każdym rodzaju maszyny do produkcji napojów.
3Mamy certyfikaty ISO, CE i tak dalej.
4Nasze maszyny firmy są eksportowane do wielu krajów za granicą każdego roku.
5Możemy zaoferować bezpłatne wsparcie techniczne i konsultacje, aby pomóc Ci zamówić nowy sprzęt i założyć nową firmę.
6/Możemy zaoferować roczną gwarancję na zamówioną maszynę /za darmo, na zawsze wspiera technologię w naszej maszynie i powiązanych maszynach.
7Możemy wysłać naszego technika do waszego kraju, aby zapewnić komfort w uruchomieniu maszyny i instrukcji.
8. Twoje zapytanie zostanie wysłane w ciągu 24 godzin, jesteś mile widziany, aby skontaktować się ze mną w swojej wygodzie, proszę nie wahaj się skontaktować ze mną, jeśli masz jakieś pytania.
![]()
Proszę kliknąć przycisk odtwarzania aby obejrzeć filmik






