Podwójna głowica półautomatyczna maszyna do czyszczenia butelek szklanych do napełniania napojów linii
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, JiangSu, Zhangjiagang |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE,ISO |
| Numer modelu: | BS-2 |
| Odpowiedniej butelki: | 5 galonowa butelka wody lub duża szklana butelka |
|---|---|
| Typ automatyczny: | Typ pół-auto |
| moc: | 1,5 kW |
| Napęd typu: | Typ elektryczny |
| Warunek: | Nowy |
| Czas gwarancji: | 1 rok |
| Usługi: | Inżynier jest dostępny za granicą |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Koc lub płótno drewniane jak potrzeba maszyny |
| Czas dostawy: | 5-7dni |
| Zasady płatności: | 30% depozytu T / T, 70% przed wysyłką |
| Możliwość Supply: | Zestawy z 200 miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Podkreślić: | Linia do napełniania napojów 1,5 kW |
||
|---|---|---|---|
opis produktu
Podwójne Głowy Półautomatyczna Maszyna do czyszczenia butelek szklanych do linii wypełniania napojów
Szybki szczegół:
1Pojemność: 600 baryłek/h
2Dla dużych szklanych butelek lub plastikowych butelek
3Główny materiał: stal nierdzewna
4Typ automatyczny: typ półautomatyczny
5Głowa szczotkowania: 2 głowy
7Szczotka: 8 sztuk / głowa
Opis:
Szczotka do butelek typu BS-11 jest głównie stosowana do wody mineralnej w beczkach i linii wody czystej lub dużej butelki szklanej powyżej 2L. Musi pchać butelki z pomocą ręczną.Ta maszyna ma zaletę stabilnej pojemności, dobry efekt szczotkowania, łatwa obsługa, łatwa konserwacja i ładny wygląd.Maszyna ma długą żywotność i jest naprawdę z dobrą jakością i ekonomiczną ceną.
Proces pracy:
Po przejściu przez moc, ręcznie umieścić butelkę galon w górę w dół do maszyny, kliknij przycisk "operacja", aby automatycznie wewnątrz i na zewnątrz szczotkowania, po chwili,Zamknij przełącznik i wyciągnij butelkęCzas szczotkowania zależy od stanu butelki.
Specyfikacje:
| Model | BS-11 |
| Pojemność | 600 baryłek/godzinę |
| Typ automatyczny | Półautomatyczne |
| Głowa do mycia | 2 głowy |
| Szczotka | 8 sztuk / głowa |
| Odpowiednia butelka | 3 lub 5 galonów lub szklane butelki |
| Moc silnika | 10,5 kW |
| Wymiar | 1200*800*1200 mm |
| Waga | 180 kg |
Jeśli chcesz więcej informacji, skontaktuj się ze mną.
Zalety konkurencyjne:
1Nasza maszyna jest z dobrą jakością i ceną, możemy zrobić maszynę dostosowaną dla Ciebie, jeśli to konieczne.
2Nasza firma została założona ponad 15 lat, jesteśmy profesjonalnym producentem w każdym rodzaju maszyny do produkcji napojów.
3Mamy certyfikaty ISO, CE i tak dalej.
4Nasze maszyny firmy są eksportowane do wielu krajów za granicą każdego roku.
5Możemy zaoferować bezpłatne wsparcie techniczne i konsultacje, aby pomóc Ci zamówić nowy sprzęt i założyć nową firmę.
6/Możemy zaoferować roczną gwarancję na zamówioną maszynę /za darmo, na zawsze wspiera technologię w naszej maszynie i powiązanych maszynach.
7Możemy wysłać naszego technika do waszego kraju, aby zapewnić komfort w uruchomieniu maszyny i instrukcji.
8. Twoje zapytanie zostanie wysłane w ciągu 24 godzin, jesteś mile widziany, aby skontaktować się ze mną w swojej wygodzie, proszę nie wahaj się skontaktować ze mną, jeśli masz jakieś pytania.
![]()
Proszę kliknąć przycisk odtwarzania aby obejrzeć filmik





