Czysta butelka PET do picia Woda 3 w 1 Monoblok Płukanie Napełnianie Sprzęt do zamykania / roślina / maszyna / system / linia
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Zhangjiagang, Chiny |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE / ISO9001 - 2008 |
| Numer modelu: | QS-12 CG-12 FXZ-1 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Cena: | 20000-40000USD |
| Szczegóły pakowania: | Pakiet drewnianej skrzynki |
| Czas dostawy: | 30 dni roboczych po złożeniu depozytu |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram |
| Możliwość Supply: | 15 zestawów miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Gwarancja: | 1 rok na części zamienne | Pojemność: | 1500-2000 BPH |
|---|---|---|---|
| Odpowiedni rozmiar butelki: | Butelka PET 0,3-2L | Automatyzacja: | Automatyczny |
| Aplikacja: | Woda z butelki PET | Wymiar (l*w*h): | 2100*1750*2100mm |
| Podkreślić: | linia do napełniania aseptycznego,sprzęt do butelkowania wody |
||
opis produktu
Opis liniowej linii do napełniania butelek PET czystą wodą pitną typu 12-12-1
Maszyna monoblokowa do mycia, napełniania i zakręcania składa się z myjki QS, napełniarki CG, zakręcarki FXZ połączonych liniowym systemem przenośników, nadaje się dla klientów rozpoczynających działalność lub tych, którzy nie wymagają wysokiej prędkości.
Obrotowa myjka do butelek:
★ Cała maszyna wykonana jest ze stali nierdzewnej SUS304. Sprężynowy uchwyt jest włoskiej konstrukcji, można go lekko regulować w zależności od różnicy w rozmiarze szyjki butelki i chroni szyjkę butelki. System natrysku wody pochodzi z Ameryki, zapewnia równomierne rozprowadzanie wody. Łatwy w czyszczeniu i konserwacji.
|
Parametry:
|
|
| Głowice podnoszące | 12 szt. |
| Wydajność | 0-3000BPH (czas płukania każdej butelki 4s) |
| Moc | 0,92KW |
|
Wymiary
|
1050*950*1700mm |
| Waga | 700KG |
| Dotyczy butelek | Średnica 50-100mm, wysokość 50-350mm |
Napełniarka ciśnieniowa:
★ Cała maszyna wykonana jest ze stali nierdzewnej SUS304. Głowica napełniająca jest typu sprężynowego bez martwego kąta, bez kapania. Łatwa w czyszczeniu i konserwacji. Model uchwytu jest odpowiedni dla wszystkich butelek z tą samą szyjką, łatwo jest zmieniać kształt i objętość butelek.
|
Parametry:
|
|
| Głowice napełniające | 12 szt. |
| Moc |
1,1KW
|
| Wymiary | 1100*1050*1850mm |
| Waga | 800KG |
Maszyna do zakręcania nakrętek śrubowych:
★ Cała maszyna wykonana jest ze stali nierdzewnej SUS304, długa żywotność.
| Parametry: | |
|
Głowica zakręcająca
|
1 szt. |
| Moc |
1,1KW
|
| Wymiary | 1000*850*2000mm |
| Waga | 600KG |
|
Nasze maszyny do mycia-napełniania-zakręcania (typ 3-w-1 i liniowy)
|
||||||
| 3w1 (butelka 0-2L) | Wydajność (butelki na godzinę) | 3w1 (butelka 3-10L) | Wydajność | Typ liniowy | Wydajność | |
| CGF8-8-3 | 2000-3000BPH | CGF8-8-3B | 0-1000 | CGF4-4-1 | 500BPH | |
| CGF12-12-4 | 3000-4000BPH | CGF12-12-4B | 0-1500 | CGF6-6-1 | 750BPH | |
| CGF18-18-6 | 6000-7000BPH | CGF18-18-6B | 0-2500 | CGF8-8-1 | 1000BPH | |
| CGF24-24-8 | 11000-12000BPH | CGF24-24-8B | 0-3500 | CGF10-10-1 | 1500BPH | |
| CGF32-32-10 | 14000-15000BPH | CGF32-32-10B | 0-5000 | CGF12-12-1 | 2000BPH | |
| CGF40-40-10 | 19000-20000BPH | |||||
| CGF50-50-12 | 23000-24000BPH | |||||
![]()
Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie






