Automatyczna liniowa maszyna do napełniania CSD 2000BPH Łatwa obsługa
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Zhangjiagang, Chiny |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE / ISO9001 |
| Numer modelu: | 2000 BPH |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Cena: | 14,300USD/unit |
| Szczegóły pakowania: | morskie opakowanie godne! |
| Czas dostawy: | 25 dni roboczych po wpłacie |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram |
| Możliwość Supply: | 10 zestawów na miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Model: | 12-12-1 | Pojemność:: | 2000BPH |
|---|---|---|---|
| materiał butelki:: | Plastikowy | objętość butelki:: | 0-2L |
| Funkcjonować:: | płuczka-wypełniacz-zakrętka | Materiał wypełniający:: | woda gazowana, woda gazowana |
| kluczowe punkty sprzedaży: | Łatwy w obsłudze | Podstawowe komponenty:: | Silnik, pompa |
| Podkreślić: | Maszyna do napełniania CSD 2000BPH,maszyna do napełniania CSD liniowa,maszyna do napełniania gazem 2000BPH |
||
opis produktu
Automatyczna linia rozlewnicza do wody gazowanej 2000 BPH 12-12-1
Rotacyjna płuczka do butelek
![]()
Zasada działania:
Płuczka ta została opracowana na podstawie analizy i przyswojenia zaawansowanej technologii wprowadzonej z zagranicy i jest na międzynarodowym, zaawansowanym poziomie. Jest ona głównie używana do płukania butelek PET lub szklanych typu 1szt. ręcznie. Jest zaawansowana konstrukcyjnie, stabilna w działaniu, bezpieczna w obsłudze, łatwa w konserwacji, o wysokiej wydajności produkcji, a prędkość można regulować nieskończenie. Płuczka jest idealnym wyborem dla fabryk napojów małych i średnich rozmiarów.
Butelki są pobierane do płuczki przez przenośnik, talerz obrotowy obraca każdą butelkę, aby została złapana przez sprężynowy zacisk. Dzięki energii napędowej silnika, sprężynowe zaciski poruszają się po okręgu wzdłuż osi głównej, butelki są odwracane o 180°, szyjki butelek skierowane są w dół, a jednocześnie otwierana jest zawór natryskowy, a czysta woda pod ciśnieniem rozpyla się wewnątrz butelek. Wraz ze spływającą wodą, brud z wnętrza butelek jest usuwany. Następnie oczyszczona butelka jest ponownie obracana o 180° i wysyłana do następnej stacji maszyny.
Cała maszyna wykonana jest ze stali nierdzewnej SUS304. Sprężynowy zacisk jest włoskiej konstrukcji, może być lekko regulowany w zależności od różnicy rozmiaru szyjki butelki i może chronić szyjkę butelki. System natrysku wody pochodzi z Ameryki, zapewniając równomierne rozpylanie wody. Łatwa w czyszczeniu i konserwacji.
Parametry:
| Głowice płuczące: | 12 szt. |
| Wydajność: | 0-3000 BPH (czas płukania każdej butelki 4s) |
| Moc: | 0,92 KW |
| Wymiary: | 1050*950*1700 mm |
| Waga: | 700 KG |
| Dotyczy butelek: | Średnica 50-100 mm, wysokość 50-350 mm |
Napełniarkaciśnieniowa
![]()
Napełniarka ta została opracowana na podstawie analizy i przyswojenia zaawansowanej technologii wprowadzonej z zagranicy i jest na międzynarodowym, zaawansowanym poziomie. Jest ona głównie używana do napełniania napojów gazowanych, takich jak woda gazowana, cola, wino musujące, herbata owocowa i tak dalej. Jest zaawansowana konstrukcyjnie, stabilna w działaniu, bezpieczna w obsłudze, łatwa w konserwacji, o wysokiej wydajności produkcji, a prędkość można regulować nieskończenie. Napełniarka jest idealnym wyborem dla fabryk napojów małych i średnich rozmiarów.
Główne dane technologiczne
| Model : | DG -12 |
| Wydajność produkcji: | 1000-2000 butelek/h |
| Butelka / standard: | Butelka szklana, butelka PET, puszka typu pop-top |
| Ciśnienie napełniania: | 0,2-0,3 MPa |
| Temperatura napełniania | 2-6 °C |
| Moc: | 1,1 kW |
| Wymiary całkowite: | 1100×1050×1800 mm |
| Waga : | 1000 kg |
Maszyna do zakręcaniakapsli śrubowych
![]()
Zasada działania:
Maszyna służy do zakręcania plastikowych kapsli śrubowych, składa się z automatycznego podajnika kapsli i systemu zakręcania. Pracownicy umieszczają kapsle w podajniku, który automatycznie je sortuje i kieruje do szyny kapsli, a następnie do głowicy zakręcającej. Podajnik kapsli może pomieścić ponad 200 kapsli na raz, co ułatwia częste uzupełnianie kapsli. Gdy głowica zakręcająca chwyci kapsel, opuszcza się na szyjkę butelki i kończy zakręcanie.
Głowica zakręcająca wykorzystuje włoską technikę magnetyczną, która zapobiega uszkodzeniu kapsli. Poprawność zakręcania wynosi 99%. Niewłaściwe kapsle są automatycznie usuwane. Głowica zakręcająca jest osobnym elementem. Wymiana kapsla wymaga jedynie wymiany głowicy zakręcającej, co ułatwia wymianę i obsługę. Cała maszyna wykonana jest ze stali nierdzewnej SUS304, co zapewnia długą żywotność.
Parametry:
| Głowica zakręcająca: | 1 szt. |
| Moc: | 1,1 KW |
| Wymiary: | 1000*850*2000 mm |
| Waga: | 600 KG |
![]()






