1500BPH 2L W pełni automatyczna maszyna do napełniania napojów gazowanych Plastikowa butelka PET Napój miękki
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Zhangjiagang, Chiny |
| Nazwa handlowa: | FILLPACK |
| Orzecznictwo: | CE/ISO9001 |
| Numer modelu: | QS-12/DG-12/FXZ-1 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Cena: | 12500USD |
| Szczegóły pakowania: | Drewniana skrzynka |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych po wpłacie |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply: | 20 zestawów na miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Pojemność maszyn: | 1500BPH | Odpowiednia butelka: | Gł.: 90 mm, wys. <300 mm |
|---|---|---|---|
| Materiał butelki: | Plastikowa butelka PET | Głowice do napełniania: | 12 |
| Temperatura napełniania: | 2-6 ℃ | Ciśnienie wypełniające: | 0,2-0,3 MPa |
| Dokładność napełniania: | ± 1 mm | Materiał wypełniający: | Napój gazowany |
| Podkreślić: | Gazowana maszyna do napełniania napojów miękkich,maszyna do napełniania napojów gazowanych 0,3 MPa |
||
opis produktu
1000-1500BPH 0-2L W pełni automatyczna butelka PET z tworzyw sztucznych
Ta liniowa butelka PET do napojów gazowanych składa się z maszyny do prania butelki PET + maszyny do wypełniania butelki PET + maszyny do pokrywania butelki PET3 części są niezależnymi maszynami i połączone kanałem przenośnymKonstrukcja całej maszyny jest naukowa, rozsądna i automatyczna, wygląd jest piękny, obsługa i konserwacja są wygodne.
Wyroby z tworzyw sztucznych
Zasada: Ta pralka jest opracowana na podstawie przetwarzania i wchłaniania zaawansowanej technologii wprowadzonej z zagranicy i jest na zaawansowanym poziomie międzynarodowym.Używany jest głównie do podnoszenia się do pierwszej ręki PET lub szklanych butelekJest zaawansowany w konstrukcji, stabilny w wydajności, bezpieczny w obsłudze, łatwy w konserwacji, wysoki w wydajności produkcji, a prędkość może być regulowana w nieskończoność.Zmywarka jest idealnym wyborem dla małych i średnich fabryk napojów. butelki zostaną wprowadzone do spłukiwarki za pomocą przenośnika, płyta przewodu obrotu obróci każdą butelkę, która zostanie uchwycona przez uchwyt sprężynowy, napędzany energią silnika,zaciski sprężynowe będą przesuwać się w kółko wzdłuż osi głównej, butelki zostaną odwrócone o 180°,ustnie butelki będą skierowane do podłogi, a w międzyczasie wartość wody rozpylającej będzie otwarta, a czysta woda ciśnieniowa będzie rozpylana w butelkach,z wodą spadającąNastępnie oczyszczona butelka zostanie ponownie obrócona o 180° i wysłana do następnej stacji maszynowej.Przycisk sprężynowy to włoski projekt.System rozpylania wody jest z Ameryki, upewnij się, że rozpylanie wody jest przeciętne.Łatwe do czyszczenia i konserwacji.
Parametry:
Głowy podnoszące: 12 sztuk
Należy zastosować butelkę: D ̇ 50-100 mm,H 50-350 mm
Pojemność: 0-3000BPH (czas płukania każdej butelki 4 s)
Moc: 0,92KW Rozmiar: 1050*1050*1900mm
Waga: 450 kg
Część wypełniająca:
Wypełniacz ten jest opracowany na podstawie przetwarzania i absorpcji zaawansowanej technologii wprowadzanej z zagranicy i jest na zaawansowanym poziomie międzynarodowym.Stosowany jest głównie do napełniania napoju zawierającego gaz, takie jak woda gazowana, wina musujące cola, herbata owocowa itp. Jest zaawansowana w konstrukcji, stabilna w wydajności, bezpieczna w eksploatacji, łatwa w konserwacji, wysoka w wydajności produkcji,i prędkość może być regulowana bez końcaWypełniacz jest idealnym wyborem dla małych i średnich fabryk napojów.
| Model: | Dyrekcja Generalna -12 |
| Pojemność produkcji: | 1000-2000 b/h |
| Butelka / standardowa: | Szklana butelka, butelka PET, puszka pop-top |
| Należy zastosować butelkę: | D ≈ 90 mm,H < 300 mm |
| Ciśnienie wypełniania: | 0.2-0.3Mpa |
| Temperatura wypełniania |
2-6 °C
|
| Moc: | 1.1kw |
| Ogólne wymiary: | 1100×1050×1800 mm |
| Waga: | 1000 kg |
Część pokrywająca:
Zasada:
Maszyna jest używana do zakrywania plastikowych zakrętów śrubowych, obejmuje automatyczną ładowarkę zakrętów i system zakrętów 2 części.ładowarka pokrywy automatycznie odkręci pokrywy i przyniesie pokrywy w dół w szybie pokrywy, a następnie do głowicy pokrywającej. Kapsułka ładowarka może pomieścić więcej niż 200 sztuk czapek za każdym razem, będzie wygodne do dodawania często czapek.Głowa pokrywająca jest włoską techniką magnetyczną, to ochroni pokrywy przed zniszczeniem. poprawność pokrycia będzie 99%. przeciwstawne pokrycia zostaną usunięte automatycznie. głowica pokrycia jest osobną częścią.Zmiana czapki jest tylko potrzeba zmienić głowice czapkiCała maszyna jest wykonana z SUS304, długo trwającej.
Parametry:
Głowa pokrywająca: 1 sztuk
Moc: 1,1 kW
Dotycząca butelka:D ≈ 90 mm,H < 300 mm
Rozmiar: 900*700*2000 mm
Waga: 500 kg
![]()
Zastosowanie:
![]()






