System wodny typu RO z małą ilością włókien szklanych do produkcji linii do butelkowania wody
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | ZhangJiaGang City, prowincja JiangSu, Chiny |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE,ISO |
| Numer modelu: | Ro-500 |
| Leczenie Ro Level: | Pojedynczy poziom |
|---|---|
| aplikacji: | Do bezpośredniego picia, do produkcji napojów i żywności |
| Napęd typu: | Elektryczne |
| Stan warunku: | Nowy |
| Czas gwarancji: | 1 rok |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Koc lub płótno drewniane |
| Czas dostawy: | 15-20 dni |
| Zasady płatności: | 30% depozytu T / T, 70% przed wysyłką |
| Możliwość Supply: | 50 zestawów / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Podkreślić: | water ro system,ro water purifier machine |
||
|---|---|---|---|
opis produktu
Mały system odwróconej osmozy z włókna szklanego do produkcji wody butelkowanej
Szybki szczegół:
1. Wydajność: 500 l/h
2. Poziom filtracji: Spojedynczy
1. System odwróconej osmozy jest stosowany z membraną filtracyjną Hydranautics 2. Do wody czystej
Opis:
Ten s
system uzdatniania wody z włókna szklanego do napełniania butelek jest używany do uzdatniania wody surowej do wody czystej do użytku domowego lub fabrycznego, lub do napełniania butelek do sprzedaży rynkowej. Linia ta jest wykonana zgodnie z potrzebami klienta, aby zapewnić dobrą jakość przy niskiej cenie. Jest łatwa w obsłudze i konserwacji. Główne części:
1) Zbiornik wody surowej
Służy do przechowywania wody surowej, klient przygotowuje zbiornik samodzielnie lub jest on również oferowany przez nas.
2) Pompa wody surowej
Służy do pompowania wody surowej ze zbiornika wody surowej do filtrów wodnych jeden po drugim w celu oczyszczenia.
3) Filtr piaskowy kwarcowy
Urządzenie jest hermetycznie zamkniętą komorą wykonaną z włókna szklanego umieszczoną wewnątrz pręta z piaskiem. Z materiałami filtracyjnymi z piasku woda przepływająca jest filtrowana i czyszczona. Jest szeroko stosowany w przemyśle naftowym, medycznym i napojów. Jest to ogólny krok do uzyskania jakościowej wody.
Wykorzystuje przechwytywanie materiału filtracyjnego i funkcję filtracji do usuwania zanieczyszczeń o dużych rozmiarach cząstek, koloidów o dużej gęstości i zawiesin. Jest to jeden ze wspólnych sposobów, charakteryzujący się niskim kosztem, łatwością obsługi i konserwacji, wygodnym zarządzaniem i tak dalej. Jego dokładność filtracji wynosi od 0,005 do 0,01 µm i może skutecznie eliminować cząstki koloidalne i materię organiczną o wysokiej masie cząsteczkowej.
4) Filtr z węglem aktywnym
Urządzenie jest wykonane z włókna szklanego. Z materiałami filtracyjnymi z węgla aktywnego woda przepływająca jest filtrowana i czyszczona.
Główną funkcją jest usuwanie substancji organicznych i chloru resztkowego. Wewnątrz wypełniony jest węglem aktywnym do oczyszczania wody, woda po przejściu przez ten filtr: 1, 60% substancji organicznych zostanie zaabsorbowane; 2, chlor resztkowy zostanie zaabsorbowany, działanie polega nie tylko na absorpcji, ale również na katalizie na powierzchni węgla aktywnego, więc węgiel aktywny nie zostanie w pełni zaabsorbowany, tylko straci trochę węgla.
Po przejściu przez filtr piaskowy i filtr z węglem aktywnym, woda spełni standard, aby wejść do urządzenia oczyszczającego: SD1≤4;
5) Filtr precyzyjny
Medium filtracyjnym filtra precyzyjnego jest błona mikro-porowa, jest to nowoczesne zaawansowane urządzenie do filtracji i szeroko stosowane w filtracji drobnej i sterylizacji w przemyśle medycznym, elektrycznym, spożywczym.
6) System RO
Urządzenie odwróconej osmozy jest urządzeniem do oczyszczania wody słonej pod wpływem różnicy ciśnień membrany półprzepuszczalnej. Nazywa się odwróconą osmozą, ponieważ jest przeciwna kierunkowi naturalnej penetracji. Różne materiały mają różne ciśnienie osmotyczne. Metoda odwróconej osmozy, która przyjmuje większe ciśnienia osmotyczne, jest używana do uzyskania celu separacji, ekstrakcji, oczyszczania i kondensacji.
9) Rury połączeniowe i zawory7) Sterylizator ozonowy / sterylizator UV
Sterylizator ozonowy jest produktem o szerokim zastosowaniu. Produkt jest głównie używany do sterylizacji, dezodoryzacji i usuwania zapachów wody kranowej, wody mineralnej, wody do napojów w basenach, szpitalach itp. Produkt jest również używany do oczyszczania powietrza w miejscach publicznych i utrzymywania świeżości owoców, warzyw i jaj.
9) Rury połączeniowe i zawory
Służy do przechowywania oczyszczonej wody do bezpośredniego picia, napełniania butelek lub do przetwarzania napojów i żywności.
9) Rury połączeniowe i zawory Połącz linię systemu uzdatniania wody rurami i zaworami UPVC lub rurami i zaworami ze stali nierdzewnej.
Zastosowania:
1. Maszyna jest głównie używana do uzdatniania wody rzecznej, studziennej, źródlanej, jeziornej i miejskiej do bezpośredniego picia w domu, do przetwarzania napojów i żywności w fabrykach, lub do pakowania w butelki, beczki, inne pojemniki do sprzedaży rynkowej.
2. Jest używany do usuwania zawiesin, bakterii, substancji organicznych i mikroorganizmów, cząstek plastiku, mikroorganizmów, chloru, smaku, niektórych jonów metali ciężkich i tak dalej.
3. Łatwa obsługa i dobra jakość wody pitnej.
Specyfikacje:
Model
RO-500
| Przepływ | ≥1m3/h (25°C) |
| Współczynnik odzysku | ≥70% |
| Ciśnienie projektowe | 0.2-0.5Mpa |
| Obsługa | sterowanie ręczne, |
| ręczne | płukanieMateriał membranyMembrana RO |
| Ilość membran | 4 szt. |
| Moc | 2.2 kW |
| Rozmiar | 1300*700*1500mm |
| Waga | 200kg |
| Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt. | proszę kliknąć przycisk odtwarzania, aby obejrzeć film |
![]()





