System oczyszczania wody SUS304, automatyczne systemy oczyszczania wody pitnej
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, JiangSu, Zhangjiagang |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE,ISO |
| Numer modelu: | Ro-3000 |
| Orzecznictwo: | CE, ISO |
|---|---|
| Napięcie: | Dostosowane |
| Napęd typu: | Elektryczne |
| Warunek: | Nowy |
| Czas gwarancji: | 1 rok |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Koc lub płótno drewniane jak potrzeba maszyny |
| Czas dostawy: | 20-25 dni |
| Zasady płatności: | 30% depozytu T / T, 70% przed wysyłką |
| Możliwość Supply: | 50 zestawów / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Podkreślić: | water ro system,water purifying systems |
||
|---|---|---|---|
opis produktu
System uzdatniania wody SUS304, automatyczne systemy oczyszczania wody pitnej
Szybki szczegół:
1. Wydajność: 3000 l/h
2. Do czystej wody pitnej
3. Główny materiał: SUS304
4. Zastosowano system odwróconej osmozy
Opis:
Ten system uzdatniania wody pitnej zawiera wszystkie maszyny do uzdatniania wody surowej do wody pitnej o dobrej jakości w normalnej linii wodnej.
Główne części:
Zbiornik wody surowej, pompa wodna, filtr piaskowy kwarcowy, filtr węglowy, filtr precyzyjny, system Ro, sterylizator ozonowy/sterylizator UV, zbiornik wody czystej, rury połączeniowe i zawory.
System Ro jest ważniejszy w linii, membrana ro jest kluczową częścią całego RO, zdecyduje o tym, czy system działa, czy nie. Woda przepływająca przez RO może usuwać bakterie, substancje organiczne i mikroorganizmy itp.
W urządzeniu RO podczas oczyszczania wody nie dochodzi do zmiany fazy. Wskaźnik odzysku wody jest wysoki, wymiary małe, wysoka automatyzacja.
Cała rama SUS304, część automatyki wykorzystuje sterowanie stycznikiem AC, zastosowano przepływomierz, manometr i automatyczny zawór elektromagnetyczny do płukania itp.
Urządzenie zabezpieczające: Przed dopływem wody i po odpływie wody ustawiono wyłącznik zabezpieczający przed niskim i wysokim ciśnieniem. Pompa wspomagająca i system zatrzymają się, gdy dostawa wody będzie niewystarczająca. Odcinanie pompy wspomagającej, gdy ciśnienie odpływu jest zbyt wysokie, aby uniknąć pracy systemu pod ciśnieniem przekraczającym stan.
Jest to system automatyczny, w trybie automatycznym stosuje się blokadę. Przedtreatment jest sterowany automatycznie, oryginalna pompa i jednostka ro wykorzystują zintegrowane sterowanie. Panel sterowania będzie działał na monitorowanie systemu i ustawianie parametrów. Instrumenty i wskaźniki są ustawione do wyświetlania parametrów. Blokada jest dobra dla bezpiecznego działania.
Zastosowania:
1. Maszyna jest głównie używana do uzdatniania wody rzecznej, studziennej, źródlanej, jeziornej i miejskiej do bezpośredniego picia w domu, fabryce lub pakowania w butelki, beczki, inne pojemniki do sprzedaży rynkowej.
2. Służy do usuwania zawieszonych ciał stałych, bakterii, substancji organicznych i mikroorganizmów, cząstek plastiku, mikroorganizmów, chloru, smaku, niektórych jonów metali ciężkich itp.
3. Łatwa obsługa i dobra jakość wody pitnej.
Specyfikacje:
| Model | RO-3000 |
| Przepływ | ≥6m3/h (25°C) |
| Wskaźnik odzysku | ≥50% |
| Ciśnienie projektowe | 0.2-1.0Mpa |
| Operacja | automatyczne sterowanie, automatyczne płukanie |
| Materiał membrany | Membrana RO |
| Ilość membran | 4 SZT. 8040 |
| Moc | 3.15kw |
| Rozmiar | 2200*800*1600mm |
| Waga | 350kg |
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.
Przewaga konkurencyjna:
1. Nasza maszyna ma dobrą jakość i cenę, możemy dostosować maszynę do Państwa potrzeb.
2. Nasza firma istnieje od ponad 15 lat, jesteśmy profesjonalnym producentem wszelkiego rodzaju maszyn do produkcji napojów.
3. Posiadamy certyfikaty ISO, CE itp.
4. Maszyny naszej firmy są co roku eksportowane do wielu krajów za granicę.
5. Możemy zaoferować bezpłatne wsparcie techniczne i konsultacje, aby pomóc Państwu w zamówieniu nowego sprzętu i uruchomieniu nowej firmy.
6. Możemy zaoferować roczną gwarancję na zamówioną maszynę, bezpłatne wsparcie technologiczne na naszą maszynę i powiązane maszyny.
7. Możemy wysłać naszego technika do Państwa kraju w celu wygodnego uruchomienia maszyny i instrukcji.
8. Państwa zapytanie zostanie odpowiedzione w ciągu 24 godzin, zapraszamy do kontaktu w dogodnym dla Państwa terminie, prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań.
![]()
proszę kliknąć przycisk odtwarzania, aby obejrzeć film





