Butelkowy system oczyszczania wody mineralnej Ultrafiltracja Hollow Fibre Membrane
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, JiangSu, Zhangjiagang |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE,ISO |
| Numer modelu: | UF-6000 |
| Napęd typu: | Elektryczne |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE, ISO |
| Czas gwarancji: | 1 rok |
| Warunek: | Nowy |
| Napięcie: | Dostosowane |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Koc lub płótno drewniane jak potrzeba maszyny |
| Czas dostawy: | 20-25 dni |
| Zasady płatności: | 30% depozytu T / T, 70% przed wysyłką |
| Możliwość Supply: | 50 zestawów / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Podkreślić: | water ro system,water purifying systems |
||
|---|---|---|---|
opis produktu
System oczyszczania wody mineralnej butelki Ultrafiltracja Pustka błonnika
Szybki szczegół:
1Pojemność: 6000 litrów na godzinę
2Woda mineralna
3Główny materiał: SUS304
4Wykorzystuje się system ultrafiltracji włókien pustej.
Opis:
Ten system oczyszczania wody mineralnej zawiera maszyny niezbędne do oczyszczania surowej wody w wodę mineralną dobrej jakości w normalnej linii wodnej.
Główne części:
Zbiornik wody surowej, pompa wodna, filtr piaskowy kwarcowy, filtr węglowy aktywny, filtr precyzyjny, ultrafiltracja włókna pustego, sterylizator ozonowy/sterylizator UV, zbiornik czystej wody, rurociąg i zawory.
Ultrafiltracja włókna pustego wykorzystuje dysymetryczną płytę półprzepuszczalną, która jest wykonana ze materiału makromolekułowego przy specjalnym procesie.wewnątrz lub na zewnątrz foliiSubstancja makromolekularna i cząstki koloidowe w surowym płynie zatykają się na powierzchni folii i są usuwane przez krążącą surową płynę.i jeszcze więcejMaszyna filtruje wszystkie szkodliwe dla zdrowia materiały i zachowuje niektóre minerały, które są dobre dla zdrowia.
Zastosowanie:
1. Maszyna jest głównie stosowana do oczyszczania wody rzeki, wody studni, wody źródlanej, wody jezior i wody miejskiej do bezpośredniej wody pitnej do użytku domowego, użytku w fabryce lub pakowanej w butelki, beczki,pozostałe pojemniki do sprzedaży na rynku.
2Używany jest do usuwania zawieszonych ciał stałych, bakterii, substancji organicznych i mikroorganizmów, cząstek plastiku, mikroorganizmów, chloru, smaku, niektórych jonów metali ciężkich itp.
3Łatwa obsługa i dobra jakość wody pitnej.
Specyfikacje:
| Model | RO-6000 |
| Wpływ | ≥ 12 m3/h (25°C) |
| Wskaźnik odzyskania | ≥ 50% |
| Ciśnienie projektowe | ≤ 0,15Mpa |
| Operacja | Automatyczne sterowanie, automatyczne spłukiwanie |
| Władza | 6kw |
| Wielkość | 2200*800*1750 mm |
| Waga | 800 kg |
Jeśli chcesz więcej informacji, skontaktuj się ze mną.
Zalety konkurencyjne:
1Nasza maszyna ma dobrą jakość i cenę.
2Założony ponad 15 lat, profesjonalny producent maszyn do produkcji napojów.
3Certyfikacja ISO, CE i tak dalej.
480%-90% działalności eksportowej każdego roku.
5Bezpłatne wsparcie techniczne i konsultacje
6. Jeden rok gwarancji, na zawsze wsparcie technologiczne
7. Technik dostępny za granicą
8Usługa online 24 godziny na dobę





