UV Sterylizator Maszyna do oczyszczania wody mineralnej Automatyczne urządzenie do uzdatniania wody
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, JiangSu, Zhangjiagang |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE,ISO |
| Numer modelu: | UF-6000 |
| Napęd typu: | Elektryczne |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE, ISO |
| Czas gwarancji: | 1 rok |
| Warunek: | Nowy |
| Napięcie: | Dostosowane |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Koc z tkaniny godny morski towarowy |
| Czas dostawy: | 15-20 dni |
| Zasady płatności: | 30% depozytu T / T, 70% przed wysyłką |
| Możliwość Supply: | 30 zestawów / miesiąchttp: //mao.ecer.com/images/sub_bh.gif |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Podkreślić: | Maszyna do oczyszczania wody RO,Systemy oczyszczania wody |
||
|---|---|---|---|
opis produktu
Maszyna do oczyszczania wody mineralnej ze stali nierdzewnej o pojemności 6000 litrów na godzinę
Szybki szczegół:
1Przepływ: 6000 l / h
2. Do butelkowanej wody mineralnej z dobrymi dla zdrowia jonami
3Główny materiał: SUS304
4Wykorzystuje się system ultrafiltracji włókien pustych, membrany filtracyjne ze stali nierdzewnej, rury UPVC
Opis:
Ten system oczyszczania wody mineralnej zawiera maszyny niezbędne do oczyszczania surowej wody w wodę mineralną dobrej jakości w normalnej linii wodnej.
Główne części:
Zbiornik wody surowej ---- pompa wody surowej ---- filtr piaskowy kwarcowy ---- filtr aktywnego węgla ---- wymiennik jonów ---- filtr precyzyjny ---- zbiornik buforowy wody ---- Hultrafiltracja włókien ołowianych---- Sterylizator UV ---- Zbiornik czystej wody
Ultrafiltracja włókna pustego wykorzystuje dysymetryczną płytę półprzepuszczalną, która jest wykonana ze materiału makromolekułowego przy specjalnym procesie.wewnątrz lub na zewnątrz foliiSubstancja makromolekularna i cząstki koloidowe w surowym płynie zatykają się na powierzchni folii i są usuwane przez krążącą surową płynę.i jeszcze więcejMaszyna filtruje wszystkie szkodliwe dla zdrowia materiały i zachowuje niektóre minerały, które są dobre dla zdrowia.
Zastosowanie:
1. Maszyna jest głównie stosowana do oczyszczania wody rzeki, wody studni, wody źródlanej, wody jezior i wody miejskiej do bezpośredniej wody pitnej do użytku domowego, użytku w fabryce lub pakowanej w butelki, beczki,pozostałe pojemniki do sprzedaży na rynku.
2Używany jest do usuwania zawieszonych ciał stałych, bakterii, substancji organicznych i mikroorganizmów, cząstek plastiku, mikroorganizmów, chloru, smaku, niektórych jonów metali ciężkich itp.
3Łatwa obsługa i dobra jakość wody pitnej.
Specyfikacje:
| Model | RO-6000 |
| Wpływ | ≥ 12 m3/h (25°C) |
| Wskaźnik odzyskania | ≥ 75% |
| Ciśnienie projektowe | ≤ 0,15Mpa |
| Operacja | Automatyczne sterowanie, automatyczne spłukiwanie |
| Władza | 6kw |
| Wielkość | 2200*800*1750 mm |
| Waga | 600 kg |
Jeśli chcesz więcej informacji, skontaktuj się ze mną.
Zalety konkurencyjne:
1Cała stal nierdzewna jest wykonana z wysokiej jakości materiału SUS304, dobra gwarancja klasy żywnościowej dla linii produkcyjnej napojów.
2Maszyny do oczyszczania wody są dobrze wypolerowane i ładnie wyglądają.
3W przypadku maszyny do ultrafiltracji włókien pustych mamy do wyboru rurę filtrującą z UPVC i stali nierdzewnej.
4Możemy zrobić ci maszyny na zamówienie.
![]()
Proszę kliknąć przycisk odtwarzania aby obejrzeć filmik





