W pełni automatyczna obrotowa myjka do butelek 2000BPH do maszyny do napełniania piwa
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, JiangSu, Zhangjiagang |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE,ISO |
| Numer modelu: | QS-12 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Koc lub płótno drewniane jak potrzeba maszyny |
| Czas dostawy: | 10-15 dni |
| Zasady płatności: | 30% depozytu T / T, 70% przed wysyłką |
| Możliwość Supply: | 50 zestawów / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Ocena automatyczna: | Automatyczny | Moc: | 0,75 kW |
|---|---|---|---|
| Typ napędzany: | Elektryczny | Wymiar: | 1100×1000×1800mm |
| woltaż: | Dostosowane | Pojemność: | 1000-2000 B/H |
| Podkreślić: | wine filling equipment,aerosol filling machine |
||
opis produktu
Całkowicie automatyczna pralka szklanych butelek Przemysłowa obrotowa pralka butelek 2000BPH
Szybki szczegół:
1Pojemność: 1000-2000B/h
2Należy zastosować butelkę: nowa pusta butelka szklana
3Materiały do prania: czysta woda czysta, woda sterylizowana
4. Prędkość regulowana przez regulator elektromagnetyczny
5Główny materiał: SUS304
6. z 12 głowicami do prania
Opis:
Maszyna do mycia butelek z automatycznym obrotem serii QS przyjmuje zaawansowaną technologię niemieckiej firmy SEN Corp i jest opracowana łącząc stan naszego kraju.Sprzęt służy głównie do czyszczenia nowych plastikowych lub szklanych butelek wody mineralnej, czystej wody. Przyjmuje ciągłą metodę opryskiwania i prania. Ma wysoką wydajność i dobry wynik prania. Dostępny w różnych rozmiarach butelki,i ma również zalety szerokiego zakresu łatwe w obsłudze i łatwe utrzymanieTo doskonały sprzęt w linii produkcyjnej przemysłu napojów.
Właściwości:
1W procesie mycia butli używane są skurcze sprężynowe. Puste butelki można obrócić o 180 ~ wzdłuż szyny przenośnej.wydajność prania butelek jest wysoka.
2Z wyjątkiem ramy, części skrzyni biegów i niektórych części, które muszą być wykonane ze specjalnych materiałów.
3Źródło jest wykonane ze stali nierdzewnej, pierścień uszczelniający jest wykonany z materiału EPDM, a plastik z UMPE.
4.Zapinanie wykonane jest ze stali nierdzewnej, pozycja, w której trzymać gardło butelki jest również wykonana ze stali nierdzewnej, w porównaniu z tradycyjnym gumowym chwytakiem, jest bardzo higieniczne, trwałe,i bez części szybko zużywających się, części śruby wąskiego gardła mogą uniknąć zanieczyszczenia przez gumową chwytarkę.
5.Złapka wyposażona w wysokiej wydajności dyszę rozpylającą, może rozwijać się w dowolnej pozycji w ścianie butelki i może oszczędzać wodę do płukania.Powyżej dyszy spryskiwacza znajduje się osłona, która zapobiega rozlewaniu się wody.Pod dyskami znajdują się przewody do recyklingu i przewody do recyklingu.
6.Przystosowując wysokość części obracających do różnych wysokości butelki
7Motywacja wynika z układu napędowego w ramie przeprowadzonym przez przekładnię.
8.Zapewnienie wody do płukania jest sterowane przez zawór magnetyczny
Składniki:
Ramka maszyny, jeden silnik, jedna pompa wodna, jeden zestaw przenośnika i urządzenia magnetycznego, obrotowa płytka do prania, skurcze sprężynowe, rurka wodna, płytka operacyjna z klamką.
Zastosowanie:
1.Urządzenie to służy głównie do mycia nowych pustych butelek szklanych przeznaczonych do picia napojów.
Specyfikacje:
| Model: | QS-12 |
| Pojemność produkcji: | 1000-2000 b/h (500 ml) |
| Należy zastosować butelkę | Nowa pusta butelka PET, butelka szklana |
| Głowa do mycia | 12 |
| Średnica butelki: | 40-100 mm |
| Wysokość butelki: | 80-320 mm |
| Moc: | 00,75 kW |
| Ogólne wymiary: | 1100 × 1000 × 1800 mm |
| Poziom: | 350 kg |
![]()
Proszę kliknąć przycisk odtwarzania aby obejrzeć filmik





