Pojedyncza jednostka z połączeniem przenośnika Maszyna do napełniania piwa NANQING zawory napełniające
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, JiangSu, Zhangjiagang |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE,ISO |
| Numer modelu: | BDG-12 |
| Automatyczny układ: | Automatyczne |
|---|---|
| Moc: | 1,1kw |
| Napęd typu: | Elektryczne |
| Orzecznictwo: | CE, ISO |
| Czas gwarancji: | 1 rok |
| Warunek: | Nowy |
| Napięcie: | Dostosowane |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Koc lub płótno drewniane jak potrzeba maszyny |
| Czas dostawy: | 10-15 dni |
| Zasady płatności: | 30% depozytu T / T, 70% przed wysyłką |
| Możliwość Supply: | 50 zestawów / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Moc: | 3kw | Materiał opakowaniowy: | Drewno |
|---|---|---|---|
| Wymiar (l*w*h): | 1650X1180X2400MM | Materiał wypełniający: | Piwo |
| Funkcjonować: | Maszyna do napełniania | Tworzywo: | stal nierdzewna 304 |
| Gwarancja: | 12 miesięcy | ||
| Podkreślić: | wine filling equipment,beer bottling equipment |
||
opis produktu
Automatyczna maszyna do napełniania piwa ze stali nierdzewnej 304, 12 głowic
Szybki szczegół:
1Pojemność: 1000-2000B/h
2. Typ automatyczny: Automatycznyz regulatorem elektromagnetycznym, regulowanym prędkością
3.Główny materiał: SUS304
4Ciśnienie wypełniające:
5. Do butelki szklanej 200-1000 ml
6. obrotowe z 12 głowicami do napełniania, specjalne zawory do napełniania piwa
Opis:
Ta automatyczna maszyna do napełniania butelki piwa ma zaawansowany poziom międzynarodowy. Jest ona głównie stosowana do napełniania napoju piwnego w szklanej butelce.Wszystkie zawory są z wysoką precyzjąPrzyjmuje wysokiej jakości materiał ze stali nierdzewnej 304, spełnia wymagania klasy spożywczej.
Ma zaawansowaną konstrukcję, stabilną wydajność, bezpieczną obsługę, łatwą w utrzymaniu, wysoką wydajność produkcyjną, a prędkość można regulować w nieskończoność.
Maszyna do napełniania jest idealnym wyborem dla małych i średnich fabryk napojów.
Jest wykonany z funkcją pompowania próżni do pompowania próżni z pełnej butelki, aby zagwarantować smak i gwarancję piwa.
Zazwyczaj maszyna może być ustawiona bez ramy zewnętrznej lub z ramą zewnętrzną zgodnie z wymaganiami klienta, cena jest niewielka.Zaletą jest bezpieczniejsza i czystsza produkcja.
Zastosowanie:
Szeroko stosowane w średniej lub małej fabryce, barze itp.
Specyfikacje:
| Model | BDG-12 |
| Pojemność produkcyjna | 1000-2000 b/h (500 ml) |
| Głowa wypełniająca | 12 |
| Zasada pracy | Wyważone ciśnienie |
| Zawór wypełniający | Specjalny zawór do napełniania piwa |
| Typ automatyczny | Automatyczne |
| Materiał | SUS304 |
| Standardy butelki | Szklana butelka |
| Zastosowana średnica butelki | 60-100 mm |
| Stosowana wysokość butelki | 160-320 mm |
| Standardowy | Regulacja prędkości elektromagnetycznej |
| Władza | 1.1kw |
| Ogólne wymiary | 1000 × 900 × 1800 mm |
| Waga | 550 kg |
![]()
Proszę kliknąć przycisk odtwarzania aby obejrzeć filmik





