Mleczarka do napełniania 3 w 1 do 200 ml - 1000 ml piwa do butelek
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, JiangSu, Zhangjiagang |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE,ISO |
| Numer modelu: | BCGF16-16-6 |
| Automatyczny układ: | automatycznie z ekranem dotykowym PLC |
|---|---|
| Moc: | 3 KW |
| Napęd typu: | Elektryczne |
| Orzecznictwo: | CE, ISO |
| Czas gwarancji: | 1 rok |
| Warunek: | Nowy |
| Napięcie: | Dostosowane lub 380 V, 50 Hz, 3 fazy |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Koc lub płótno drewniane jak potrzeba maszyny |
| Czas dostawy: | 25-30 dni |
| Zasady płatności: | 30% depozytu T / T, 70% przed wysyłką |
| Możliwość Supply: | 50 zestawów / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Podkreślić: | urządzenia do butelkowania piwa,Maszyna do napełniania aerozoli |
||
|---|---|---|---|
opis produktu
Maszyna do mycia, napełniania i zamykania 3 w 1 do butelek piwa o pojemności 200 ml - 1000 ml
Szybki szczegół:
1. Wydajność: 3000-4000 butelek/h
2. Do napełniania piwa w szklanej butelce - kapsel koronowy
3. Automatyczna z ekranem dotykowym PLC
4. Maszyna do mycia, napełniania i zamykania 3 w 1
5. Ciśnienie napełniania: Ciśnienie zrównoważone
6. Zawory napełniające: specjalne zawory do napełniania piwa
7. Dla szklanych butelek 200-1000 ml, możemy również dostosować maszynę do próbki butelki.
8. 16 głowic myjących, 16 głowic napełniających, 6 głowic zamykających
Opis:
1. Maszyna do napełniania piwa jest używana w produkcji napojów piwnych pakowanych w szklane butelki z kapslem koronowym.
Części myjące, napełniające i uszczelniające są zintegrowane w jednej maszynie, typ 3 w 1.
2. Cała maszyna jest sterowana przez PLC z ekranem dotykowym jako interfejsem człowiek-maszyna.
Jest z angielskim interfejsem, łatwy w obsłudze.
Napełnianie i zamykanie zatrzyma się automatycznie, gdy nie będzie butelki.
Gdy butelki są niewłaściwie zaciśnięte lub gdy brakuje kapsli, maszyna może być
zatrzymana automatycznie.
3. Technologia zmiennej częstotliwości jest używana do płynnej regulacji prędkości pracy.
Wydajność produkcji może być wyświetlana cyfrowo i wygodnie regulowana.
4. Część do mycia butelek:
W procesie mycia butelek stosuje się zaciski sprężynowe.
Puste butelki mogą być odwracane o 180 stopni wzdłuż szyny transportowej.
Istnieją dwa etapy mycia wewnętrznego i zewnętrznego, co zapewnia wysoką wydajność mycia butelek.
5. Część do napełniania butelek:
Maszyna do napełniania piwa jest zaprojektowana z zaawansowaną technologią.
Do napełniania piwa stosuje się wysokiej jakości zawór do napełniania piwa NanQing, z szybką prędkością napełniania,
wysoką precyzją napełniania, stabilną funkcją napełniania, długą żywotnością, aby zagwarantować jakość.
Ilość płynu jest precyzyjnie kontrolowana, a kapanie i wycieki są unikane.
6. Część do zamykania butelek:
System dociskowy kapsla koronowego jest używany do zamykania kapslem koronowym. Jest wyposażony w automatyczny sortownik kapsli,
podajnik kapsli i głowicę dociskową do zamykania kapsli.
7. Zgodnie z potrzebami klienta, maszyna do napełniania jest wyposażona w automatyczny podnośnik kapsli ułatwiający podnoszenie kapsli
do sortownika kapsli, co pozwoli zaoszczędzić dużo pracy przy wkładaniu kapsli do sortownika nad częścią zamykającą.
Zastosowania:
Jest używana do napełniania piwa w szklanej butelce - kapsel koronowy, z maszyną do mycia, napełniania i zamykania.
Szeroko stosowana w każdej fabryce piwa, linii produkcyjnej piwa.
Specyfikacje:
| Model | BCGF16-16-6 |
| Wydajność produkcji | 3000-4000 butelek/h (500 ml) |
| Głowica napełniająca | 16 |
| Zasada działania | Ciśnienie zrównoważone |
| Zawór napełniający | Specjalny zawór do napełniania piwa |
| Typ automatyczny | Automatyczny |
| Materiał | SUS304 |
| Standard butelki | Szklana butelka - kapsel koronowy |
| Dopuszczalna średnica butelki | 40 -100 mm |
| Dopuszczalna wysokość butelki | 120 -320 mm |
| Standard | Ekran dotykowy PLC |
| Moc | 3 kW |
| Wymiary całkowite | 2500×1800×2400 mm |
| Waga | 3000 kg |
![]()
proszę kliknąć przycisk odtwarzania, aby obejrzeć film





