1500BPH Automatyczna maszyna do napełniania napojów gazowanych 2L Szklana butelka Aluminiowa nakrętka Linia do napojów
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Zhangjiagang, Chiny |
| Nazwa handlowa: | FILLPACK |
| Orzecznictwo: | CE/ISO9001 |
| Numer modelu: | QS-12/DG-12/FXZA-1 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Cena: | 14950USD |
| Szczegóły pakowania: | Drewniana skrzynka |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych po wpłacie |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply: | 20 zestawów na miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Pojemność maszyn: | 1500BPH | Rodzaj opakowania: | Szklana butelka |
|---|---|---|---|
| Głowice do napełniania: | 12 | zakrywanie głów: | 1 |
| Dotyczy butelki:: | D∮90mm,H<300mm | Ciśnienie wypełniające: | 0,2-0,3 MPa |
| Temperatura napełniania: | 2-6 ℃ | Proszek: | 1,88 kW |
| Podkreślić: | 1500BPH Maszyna do napełniania napojów gazowanych,automatyczna maszyna do napełniania napojów gazowanych,maszyna do napełniania napojów gazowanych 2L |
||
opis produktu
Automatyczna linia do napełniania napojów gazowanych, napojów bezalkoholowych i wody sodowej w szklanych butelkach o pojemności 0-2L, wydajność 1000-1500 szt./h
Wyposażenie rozdzielonej linii produkcyjnej obejmuje automatyczną myjkę do butelek, maszynę do napełniania izobarycznego, automatyczną zakręcarkę i przenośnik. Może być używane samodzielnie lub połączone z innym sprzętem. Główne kluczowe komponenty wykonane są z wysokiej jakości materiałów ze stali nierdzewnej, z zaawansowaną technologią, doskonałym systemem, niezawodną wydajnością i wygodnym użytkowaniem.
Zaleta:
|
Parametry
|
|
|
Głowice płuczące
|
12
|
|
Wydajność3
|
3000 szt./h
|
|
Moc
|
0.92KW
|
|
Wymiary
|
1050*950*1600mm
|
|
Waga
|
700kg
|
|
Dotyczy butelki
|
φ50-100mm, H50-350mm
|
2. Maszyna do napełniania izobarycznego
Ta napełniarka jest opracowana na podstawie trawienia i absorpcji zaawansowanej technologii wprowadzanej z zagranicy i jest na międzynarodowym, zaawansowanym poziomie. Jest głównie używana do napełniania napojów zawierających gaz, takich jak woda gazowana, cola, wino musujące, herbata owocowa i tak dalej. Jest zaawansowana konstrukcyjnie, stabilna w działaniu, bezpieczna w obsłudze, łatwa w konserwacji, wysoka wydajność produkcji, a prędkość może być nieskończenie regulowana. Napełniarka jest idealnym wyborem dla fabryk napojów małych i średnich.
| Model : | DG -12 |
| Wydajność produkcji: | 1000-2000 szt./h |
| Butelka / standard: | Butelka szklana, butelka PET, puszka typu pop-top |
| Dotyczy butelki: | D∮90mm,H<300mm |
| Ciśnienie napełniania: | 0.2-0.3Mpa |
| Temperatura napełniania | 2-6 ℃ |
| Moc: | 1.1kw |
| Wymiary całkowite: | 1100×1050×1800 mm |
| Waga : | 1000kg |
|
Parametry
|
|
|
Głowica zakręcająca
|
1
|
|
Wydajność
|
2000 szt./h
|
|
Silnik |
Y802-4 0.55KW 1390 obr./min |
|
Podnośnik nakrętek |
0.3KW |
|
Dotyczy butelki |
szklana butelka, otwór<35mm |
|
Waga
|
250kg
|
|
Wymiary maszyny głównej
|
900X1000X1700mm
|
|
Wymiary podnośnika |
600X900X2400mm |
![]()
Zastosowanie:
![]()





