4000BPH 0-2L Butelka PET Linia do napełniania napojów gazowanych Roślina Napój bezalkoholowy Linia do produkcji wody sodowej Coca Cola
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Zhangjiagang, CHINY |
| Nazwa handlowa: | FILLPACK |
| Orzecznictwo: | CE/ISO9001 |
| Numer modelu: | QS-12, DG-18, FXZ-4 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Cena: | 19250USD |
| Szczegóły pakowania: | drewniana skrzynka |
| Czas dostawy: | 15-20 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply: | 20 ZESTAWÓW miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Pojemność maszyn: | 4000BPH | Typ butelki: | Butelka PET |
|---|---|---|---|
| Odpowiedni rozmiar butelki: | D∮90mm,H<300mm | Ciśnienie wypełniające: | 1,5-3,2 MPa |
| Temperatura napełniania: | <4 ℃ | Moc: | 3,87 kW |
| Rozmiar: | 7400*1250*2500 | waga: | 2050 kg |
| Podkreślić: | Gazowana maszyna do napełniania napojów bezalkoholowych 4000BPH,4 głowice Maszyna do butelkowania napojów gazowanych,sprzęt do butelkowania napojów gazowanych 4000BPH |
||
opis produktu
4000BPH 0-2L PET butelka napojów gazowanych Linia maszyny do napełniania Zakład Produkcja napojów bezalkoholowych Coca-Cola Soda Production Line
Maszyny do prania butli
Zasada:
Ta pralka jest opracowana na podstawie trawienia i wchłaniania zaawansowanej technologii wprowadzonej z zagranicy i jest na zaawansowanym poziomie międzynarodowym.Używany jest głównie do podnoszenia się do pierwszej ręki PET lub szklanych butelekJest zaawansowany w budowie, stabilny w wydajności, bezpieczny w obsłudze, łatwy w konserwacji, wysoki w wydajności produkcji, a prędkość może być regulowana w nieskończoność.Zmywarka jest idealnym wyborem dla małych i średnich fabryk napojów. butelki zostaną wprowadzone do spłukiwarki za pomocą przenośnika, płyta przewodu obrotu obróci każdą butelkę, która zostanie uchwycona przez uchwyt sprężynowy, napędzany energią silnika,zaciski sprężynowe będą przesuwać się w kółko wzdłuż osi głównej, butelki zostaną odwrócone o 180°,ustnie butelki będą skierowane do podłogi, a w międzyczasie wartość wody rozpylającej będzie otwarta, a czysta woda ciśnieniowa będzie rozpylana w butelkach,z wodą spadającąNastępnie oczyszczona butelka zostanie ponownie obrócona o 180° i wysłana do następnej stacji maszynowej.Przycisk sprężynowy to włoski projekt.System rozpylania wody jest z Ameryki, upewnij się, że rozpylanie wody jest przeciętne.Łatwe do czyszczenia i konserwacji.
Parametry:
Głowy podnoszące: 12 sztuk
Pojemność: 0-3000BPH (czas płukania każdej butelki 4 s)
Moc: 0,92 kW
Rozmiar: 1050*1050*1900mm
Waga: 450 kg
Należy zastosować butelkę: D ̇ 50-100 mm,H 50-350 mm
Wypełniacz ciśnienia równowagi
Wypełniacz ten jest opracowany na podstawie przetwarzania i absorpcji zaawansowanej technologii wprowadzanej z zagranicy i jest na zaawansowanym poziomie międzynarodowym.Stosowany jest głównie do napełniania napoju zawierającego gaz, takie jak woda gazowana, wina musujące cola, herbata owocowa itp. Jest zaawansowana w konstrukcji, stabilna w wydajności, bezpieczna w eksploatacji, łatwa w konserwacji, wysoka w wydajności produkcji,i prędkość może być regulowana bez końcaWypełniacz jest idealnym wyborem dla małych i średnich fabryk napojów.
| Model: | Dyrekcja Generalna 18 |
| Pojemność produkcji: | 0-4000BPH |
| Butelka / standardowa: | butelka PET |
| Należy zastosować butelkę: | D ≈ 90 mm,H < 300 mm |
| Ciśnienie wypełniania: | 10,5-3,2Mpa |
| Temperatura wypełniania | < 4 °C |
| Moc: | 2.2kw |
| Ogólne wymiary: | 1250*1250*2000 mm |
| Waga: | 700 kg |
Maszyna do uszczelniania 4 głów
Zasada:
Maszyna jest używana do zakrywania plastikowych zakrętów śrubowych, obejmuje automatyczną ładowarkę zakrętów i system zakrętów 2 części.ładowarka pokrywy automatycznie odkręci pokrywy i przyniesie pokrywy w dół w szybie pokrywy, a następnie do głowicy pokrywającej. Kapsułka ładowarka może pomieścić więcej niż 200 sztuk czapek za każdym razem, będzie wygodne do dodawania często czapek.
Głowa pokrywająca jest włoską techniką magnetyczną, chroni ona pokrywy przed zniszczeniem.Głowa pokrywająca jest osobną częściąCała maszyna jest wykonana z SUS304, długiej trwałości.
Parametry:
Pojemność: 4000BPH
Głowa pokrywająca: 4 sztuk
Moc: 0,75 kW
Rozmiar: 1100*900*2500 mm
Stosowana butelka: Wysokość butelki < 300 mm, średnica butelki < 90 mm, pokrywa < 30 mm
Waga: 900 kg
Diagram przepływu:
![]()
Zastosowanie:
![]()





