Antyseptyczna sterylizowana maszyna do napełniania PET Napój gazowany / Monoblok wody gazowej
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Zhangjiagang, CHINY |
| Nazwa handlowa: | FILLPACK |
| Orzecznictwo: | CE/ISO9001 |
| Numer modelu: | DCGF32-32-10 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Cena: | USD42500 / 1 set |
| Szczegóły pakowania: | Maszyna jest zapakowana w drewnianą skrzynkę. |
| Czas dostawy: | 25-35 dni roboczych po otrzymaniu wpłaty |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply: | 15 zestawów miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Model: | DCGF32-32-10 | Odpowiednia butelka: | Butelka PET, zakrętka PET |
|---|---|---|---|
| Obowiązujący zakres napełniania: | 200-1500ml | Główna moc silnika: | 8KW |
| Zużycie powietrza: | 500 kg | Ciśnienie płukania: | 0,2 MPa |
| Ciśnienie wypełniające: | 0,28 MPa | Ciśnienie sprężonego powietrza: | 0,7 MPa |
| Wymiar: | 3700*2800*2200mm | waga: | 5500 kg |
| Tworzywo: | Ciało-SUS304 | ||
| Podkreślić: | Antyseptyczna sterylizowana maszyna do napełniania,maszyna do napełniania gazem PET,8KW gazowana maszyna do napełniania PET |
||
opis produktu
Maszyna do napełniania wody gazowej/napojów węglowych z PET
Wymagania dotyczące:
Opis produktu
Sprzęt wykorzystywany jest do produkcji napojów gazowanych.Płukanie, napełnianie i pokrywanie są zintegrowane w jednej maszynie.W projekcie wykorzystano najnowocześniejszą technologię z Japonii i Niemiec.W procesie mycia butli stosuje się skurcze sprężynowe. Puste butelki można obrócić o 180 ~ wzdłuż szyny przenośnej. Istnieją dwa razy prania wewnętrznego i zewnętrznego, wydajność prania butelki jest wysoka.Stosowane jest stałe wypełnienie powierzchni płynnej. wypełnianie jest szybkie, ilość płynu jest precyzyjnie kontrolowana, a spadanie i wycieki są unikane.Urządzenie otwierające zawór: urządzenie składa się z butli powietrza,elektromagnetyczny zawór odwracający i element wykrywający sygnał. Kiedy jest butelka, butelka zostanie wykryta z sygnałem przełącznika bliskości, w tym samym czasie, zrobić elektromagnetyczny czynność zaworu odwrotnego, otwarty cylinder zaworu zostanie uruchomiony,włączyć zawór napełniający; gdy nie ma butelki, elektromagnetyczny zawór odwracający utrata mocy, zbiornika płynu zaworu pręta wciągnięte, nie otwierają zaworu napełniania, unikać CO2 ucieczki w zbiorniku.Zapewnienie, że urządzenie zamykające zawór i wydechowy zawór oczkowy są zmuszone do zamknięcia po napełnieniu, pręt zaworu sterującego do pozycji zamkniętej, wstrzyknąć zawór wtryskowy powietrza i zawór płynu w tym samym czasie, a następnie przy użyciu obudowy wydechowej popchnąć pręt zaworu wydechowego, CO2 w butelce,zapobieganie wybijaniu pęcherza z butelki z zaworu, pręt zaworu wydechowego równomiernie wcisnąć około 3 mm pozycji.
Cała konstrukcja wykonana jest z SUS304, nie ma martwego rogu wewnątrz zaworu napełniającego.Krusznik magnetyczny jest używany do zaciskania śruby. Moc zaciskania śruby można regulować bez kroków.Moc zakrętki śruby może być również ustawione, a pokrycia nie ulegną uszkodzeniu, pokrycie jest niezawodne. Cała maszyna jest sterowana przez PLC z ekranem dotykowym jako interfejs człowiek-maszyna.Ilość napojów w zbiorniku może być sterowana automatycznieW przypadku nieprawidłowego zaciśnięcia butelki lub braku pokrywek maszyna może zostać automatycznie zatrzymana.Technologia zmiany częstotliwości jest używana do regulacji prędkości pracy bez snuPojemność produkcyjną można wyświetlić cyfrowo i łatwo dostosować.
Parametry techniczne
| Model | Wymagania dotyczące: |
| Pojemność | 0-9000BPH |
| Należy zastosować butelkę | Butelka PET, czapka PET |
| Stosowana zawartość napełnienia | napoje gazowane/ woda gazowa |
| Zastosowany zakres napełniania | 200-1500 ml |
| Moc silnika głównego | 8 kW |
| Zużycie powietrza | 500 kg |
| Ciśnienie płukania | 0.2Mpa |
| Temperatura napełniania | ≤ 4°C |
| Dokładność wypełniania | ≤ +2 mm |
| Ciśnienie wypełniające | 0.28Mpa |
| Ciśnienie sprężonego powietrza | 00,7Mpa |
| Materiał | Karoseria-SUS304 |
| Wymiar | 3700*2800*2200 mm |
| Waga | 5500KG |
Część do prania
1)Z wyjątkiem ramy, części przekładni i niektórych części, które muszą być wykonane z
Pozostałe części zamienne wykonane są ze stali nierdzewnej 304.
2) łożysko rolkowe wykonane jest ze stali nierdzewnej, pierścień uszczelniający wykonany jest z materiału EPDM oraz
Plastik jest wykonany z UMPE.
3)Zapinanie wykonane jest ze stali nierdzewnej, pozycja, w której trzyma się gardło butelki jest również wykonana ze stali nierdzewnej, w porównaniu z tradycyjnym gumowym chwytakiem, jest bardzo higieniczne, trwałe,i bez części szybko zużywających się, części śruby wąskiego gardła mogą uniknąć zanieczyszczenia przez gumową chwytarkę.
5) Czas płukania gwarantowany jest na 4 sekundy.
6)Przystosowując wysokość części obrotowych do różnych wysokości butelki.
7)Motywacja wynika z układu napędowego w ramie przeprowadzanym przez przekładnię.
8)Woda do płukania jest sterowana za pomocą zaworu magnetycznego.
1) Zawór wypełniający wykorzystuje zawór izobarów maszynowych, wysokiej prędkości i dużego przepływu, wysokiej dokładności zaworu wypełniającego, szybkości wypełniania, poziom cieczy jest stabilny.
3) System butelki przewodnika, prosta struktura, zgodnie ze stylem butelki, może się zmieniać.
4) Bez butelki, bez napełnienia.
6) Wypełnianie materiału hydraulicznego wysokość poziomu płynu przyjmuje kontrolę poziomu płynu sondy, poziom płynu stabilny, wypełnianie niezawodne.
7) Wysokość poziomu może być regulowana, kupiony z Nanjing, najlepszy zawór w Chinach.
8) Główne części i elementy elektryczne maszyn są importowane.
9) Materiał hydrauliczny do napełniania może być sterowany automatycznie i posiada złącze do prania CIP.
1) głowica zakrętowa (główne części, które mogą zapewnić jakość zakrętowania), specjalista usprawnia konstrukcję stali magnetycznej,Ta usprawnienie może zmniejszyć wadliwy wskaźnik lepsze pokrycie i tradycyjny charakter łatwy do ustawienia i regulowania momentu obrotowego głowicy zakrętowej.
3) Urządzenie, które może wyjąć pokrywę tylną i uniemożliwić przejście pokrywy tylnej, jest ustawione w przewodniku opadającego pokrywy.
4) Grupa przełączników fotoelektrycznych jest ustawiona na przewodniku opadającym.
5) Przełącznik wykrywający wejście butelki jest zainstalowany na zakrętce śrubowej.
6) W połączeniu pomiędzy przewodnikiem opadającym na czapkę a płytką czapki wciągającą znajduje się cylinder z zamknięciem czapki.
8) Dostosowując wysokość części obracających do różnej wysokości butelki.
9) Motywacja zakrętki śrubowej wynika z układu napędowego w ramie i jest przekazywana przez przekładnię.
10) Główne części zakrętki śrubowej są przetwarzane przez centrum przetwarzania cyfrowego sterowania.






