SUS304 Mleko / puszka z sokiem do napełniania z ujemnym ciśnieniem
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, JiangSu, Zhangjiagang |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE,ISO |
| Numer modelu: | GFP-12 |
| aplikacji: | Napój niegazowany |
|---|---|
| Automatyczny układ: | Automatyczne |
| Rodzaj opakowania: | Puszki |
| Moc: | 0,75 kW |
| Driven typ: | Elektryczne |
| Orzecznictwo: | CE, ISO |
| Czas gwarancji: | 1 rok |
| Warunek: | Nowy |
| Napięcie: | Dostosowane |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Koc lub płótno drewniane jak potrzeba maszyny |
| Czas dostawy: | 20-25 dni |
| Zasady płatności: | 30% depozytu T / T, 70% przed wysyłką. |
| Możliwość Supply: | 50 zestawów / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Podkreślić: | bottling filling machine,aerosol can filling machine |
||
|---|---|---|---|
opis produktu
SUS304 Mleko sok / puszka do napełniania linii ciśnieniem ujemnym
Szybki szczegół:
1Pojemność: 2000 puszek/h
2Dla puszki z soku.
3Główny materiał: SUS304
4Automatyczne.
Opis:
Automatyczna linia wypełniania puszek jest głównie używana do wypełniania napojów bez gazu, takich jak sok, mleko, wino i tak dalej.
Głównym elementem jest automatyczna pralka do puszek, wypełniacz puszek, uszczelniacz puszek i transportnik łańcuchowy oraz silnik, automatyczny z regulowaną prędkością.
Główna maszyna przyjmuje wysokiej jakości materiał SUS304, spełniający standard GMP.
Automatyczna pralka do puszek:
Maszyna ta jest głównie stosowana do ciągłego prania pustych puszek z cyny o podobnej wielkości i kształcie.Jest używany do ciągłego mycia trzech kawałków pop możeMaszyna jest w pełni automatyczna, przyjmuje wysokiej jakości materiał ze stali nierdzewnej 304, spełnia wymagania klasy żywności.
Automatyczny wypełniacz puszek:
Wypełniacz ten jest opracowany na podstawie przetwarzania i absorpcji zaawansowanej technologii wprowadzanej z zagranicy i jest na zaawansowanym poziomie międzynarodowym.Używany jest głównie do napełniania puszek z napojem zawierającym gaz, takie jak woda, sok, mleko, herbata itp.Przyjmuje system sterowania prędkością elektromagnetyczną i prędkość może być regulowana nieskończenie zgodnie z wymaganiami klienta w zakresiePrzyjmuje wysokiej jakości materiał ze stali nierdzewnej 304, spełnia wymagania klasy spożywczej.łatwe w utrzymaniuWypełniacz jest idealnym wyborem dla małych i średnich fabryk napojów.
Automatyczny uszczelniacz puszek:
Wypełniacz jest odpowiedni do uszczelniania różnych puszek, takich jak puszki z cyny, aluminiowe puszki, puszki PET.Maszyna jest w pełni automatyczna i prędkość może być regulowanaPrzyjmuje wysokiej jakości materiał ze stali nierdzewnej 304, spełnia wymagania klasy żywnościowej.chemikalia farmaceutyczneJest to jeden z najbardziej idealnych automatycznych urządzeń uszczelniających.
Ma funkcję, że gdy z puszką, pokrywa spadnie, bez puszki, pokrywa nie spadnie.Ponadto jest on ustawiony z automatycznego urządzenia zatrzymania maszyny dla usterek z z może bez pokrywy, bez puszki i pokrywki, może utknąć w karmieniu i wychodząc.
Zastosowanie:
1Maszyna jest głównie używana do mycia puszek, napełniania napojów bez gazu, takich jak sok, mleko, wino i tak dalej do puszek, a następnie uszczelniania puszek do sprzedaży na rynku.
2Ta linia do napełniania puszek jest odpowiednia, ta sama może mieć średnicę, ale różną wysokość.
W przypadku różnej średnicy puszki, linia napełniania powinna być ustawiona z dodatkowymi częściami do wymiany puszek, aby dzielić jedną linię napełniania.
Specyfikacje:
| Model | GFP-12 |
| Pojemność | 1000-2000 puszek/h |
| Drogę wypełnienia | Ciśnienie ujemne |
| Materiał | SUS304 |
| Głowy wypełniające | 12 głów |
| Głowa puszki | 40-120 mm |
| Wysokość puszki | 60 mm-180 mm |
| Moc silnika | 1.5 kW |
| Wymiar | L1200*W1100*H1800mm |
| Waga | 450 kg |
![]()
Proszę kliknąć przycisk odtwarzania aby obejrzeć filmik





