Napełniarka do napojów o zrównoważonym ciśnieniu 2000BPH do napojów gazowanych
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | ZhangJiaGang City, prowincja JiangSu, Chiny |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE, ISO |
| Numer modelu: | DG-12 |
| aplikacji: | Linia do produkcji żywności i napojów |
|---|---|
| Odpowiednia puszka: | Puszka aluminiowa lub puszka PET z napojem gazowanym |
| Materiał do prania: | Zrównoważony nacisk |
| Moc: | 1,5 KW |
| materiał: | SUS304 |
| Napęd typu: | Elektryczne |
| Stan warunku: | Nowy |
| Usługi: | Inżynier dostępny dla zamorskich usług |
| Czas gwarancji: | 1 rok |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Koc lub płótno drewniane |
| Czas dostawy: | 20-25 dni |
| Zasady płatności: | 30% depozytu T / T, 70% przed wysyłką |
| Możliwość Supply: | 30 zestawów / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Podkreślić: | bottling filling machine,aerosol can filling machine |
||
|---|---|---|---|
opis produktu
Zautomatyzowana linia do napełniania napojów gazowanych w puszkach 2000BPH
Szybki szczegół:
1. Wydajność: 1000-2000 puszek / godzinę
2. Dostępne dla puszek aluminiowych lub puszek PET
3. Do napełniania napojów gazowanych
4. Automatyczna z regulacją prędkości
3. Główny materiał: SUS304
4. Ciśnienie napełniania: Ciśnienie zrównoważone
5. Płuczka do puszek + napełniarka do puszek + zamykarka do puszek.
Opis:
Ta automatyczna linia do napełniania napojów gazowanych w puszkach służy głównie do płukania nowych puszek aluminiowych lub PET, napełniania napojów gazowanych, zamykania pokrywek puszek.
Zawiera głównie automatyczną płuczkę do puszek, napełniarkę do puszek, zamykarkę do puszek oraz przenośnik łańcuchowy i silnik, automatyczna z regulacją prędkości.
Wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304, spełnia wymagania klasy spożywczej.
1) Automatyczna płuczka do nowych puszek aluminiowych:
Ta myjka do puszek jest obrotową, nachyloną myjką do puszek;
Jeden koniec obudowy to wejście puszek, zazwyczaj wymaga współpracy z podajnikiem puszek, jeśli klient nie ma podajnika, będzie musiał ustawić wysoki płaski dach do ręcznego ładowania puszek;
Po załadowaniu puszek, zostaną one odwrócone o 90 stopni i szybko przejdą przez obudowę pod wpływem grawitacji, gdy otwór puszki będzie skierowany w dół. Obudowa jest wyposażona w 12 dysz do spryskiwania wodą wnętrza puszek w celu umycia. Po umyciu puszki zostaną ponownie odwrócone o 90 stopni i załadowane na przenośnik podłączony do napełniarki.
Obudowa jest podłączona do pompy do odprowadzania wody. Obudowa jest wyposażona w wskaźnik kontrolny do sprawdzania, czy nie wystąpiły problemy. Dach obudowy jest zdejmowany do napraw i czyszczenia.
Proces operacyjny
1. Proszę umieszczać puszki jedna po drugiej na przenośniku podajnika puszek ręcznie lub za pomocą podajnika i włączyć pompę wodną do płukania.
2. Puszki zostaną dokładnie umyte i będą przesuwać się do przodu pod wpływem siły pchania ręcznego.
3. Puszki przechodzą przez różne kierunki i ostatecznie stają pionowo na przenośniku podajnika maszyny do napełniania puszek.
2) Automatyczna napełniarka do puszek aluminiowych do napojów gazowanych:
Ta automatyczna napełniarka do puszek aluminiowych służy do napełniania napojów gazowanych w puszkach aluminiowych lub PET.
Wykorzystuje napełnianie pod ciśnieniem zrównoważonym, z 12 głowicami napełniającymi, wysokoprecyzyjnymi zaworami napełniającymi. Prędkość jest regulowana za pomocą sterowania silnikiem, typ automatyczny, łatwy w obsłudze.
Główny materiał to SUS304, dobry wygląd i długa żywotność.
Zasada działania:
Puszki przechodzą przez przenośnik do napełniarki, płyta obrotowa obraca puszki na stojaki, dzięki energii napędzanej silnikiem, stojaki przesuwają się w górę i do przodu wzdłuż osi głównej; Gdy puszki przechodzą przez pozycję otwarcia zaworu gazowego, spust w zbiorniku cieczy otwiera zawór, w tym samym czasie otwór puszki jest dociskany do głowicy zaworu napełniającego, a gaz CO2 jest wprowadzany do butelek, gdy ciśnienie wewnątrz butelki jest takie samo jak w zbiorniku cieczy, zawór napełniający zaczyna napełniać, a napełnianie kończy się, gdy głowica napełniająca odsuwa się od otworu puszki, a następnie puszka jest wysyłana z maszyny. Kontrola prędkości odbywa się za pomocą prędkości silnika. Cała maszyna wykonana jest ze stali nierdzewnej SUS304. Głowica napełniająca jest typu sprężynowego, bez martwych kątów, bez kapania.
Konstrukcja: Rama SUS + zbiornik cieczy + głowice napełniające + system transportu puszek + szyna przenośnika
3) Automatyczna zamykarka do puszek aluminiowych:
Zamykarka do puszek aluminiowych posiada 1 głowicę zamykającą, nadaje się do zamykania różnych puszek, takich jak puszki cynowe, aluminiowe, PET. Jest doskonała w działaniu, niezawodna w obsłudze i łatwa w konserwacji. Maszyna jest w pełni automatyczna, a prędkość można regulować. Wykorzystuje wysokiej jakości stal nierdzewną 304, spełnia wymagania klasy spożywczej. Jest szeroko stosowana w automatycznych liniach pakowania różnych rodzajów mleka, soków, wina, napojów, chemikaliów farmaceutycznych, odczynników, pestycydów i tak dalej. Jest to jedno z najbardziej idealnych automatycznych urządzeń zamykających.
Posiada funkcję, że gdy jest puszka, pokrywka spada, bez puszki pokrywka nie spada. Jest również wyposażona w automatyczne urządzenie zatrzymujące maszynę w przypadku awarii: z puszką bez pokrywki, bez puszki i pokrywki, puszka zablokowana podczas podawania i wyjmowania.
Proces pracy:
Napełnione puszki przechodzą przez przenośnik łańcuchowy do zamykarki puszek, gdy czujnik indukcyjny wykryje puszkę, wskaże ładowarkę pokrywek, aby upuścić pokrywkę na puszkę, przez krzywkę i koło zamykające, jedna puszka zostanie zakończona i wyjdzie przez przenośnik łańcuchowy.
Specyfikacje:
| Model | DG-12 |
| Wydajność | 1000-2000 puszek/h (500ml) |
| Materiał | SUS304 |
| Ciśnienie napełniania | Ciśnienie zrównoważone |
| Dopuszczalna średnica puszki | 30-120mm |
| Dopuszczalna wysokość puszki | 50-180mm |
| Prędkość taśmy: | sterowana silnikiem, regulowana |
| Moc | 1,5 KW |
| Ciśnienie wody | 0,15 MPa |
| Wymiary | Dł. 1100 * Szer. 1000 * Wys. 1800 mm |
| Waga | 500 kg |
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt ze mną, Hilary.
![]()
proszę kliknąć przycisk odtwarzania, aby obejrzeć film





