Linia do napełniania puszek przemysłowych, maszyna do mycia puszek z sokiem z puszki
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | ZhangJiaGang City, prowincja JiangSu, Chiny |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE, ISO |
| Numer modelu: | CG-1 |
| aplikacji: | Linia do produkcji żywności i napojów |
|---|---|
| Odpowiednia puszka: | Nowa pusta puszka |
| Materiał do prania: | Czysta woda |
| Moc: | 0,75 kW |
| materiał: | SUS304 |
| Napęd typu: | Elektryczne |
| Stan warunku: | Nowy |
| Usługi: | Inżynier dostępny dla zamorskich usług |
| Czas gwarancji: | 1 rok |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Koc lub płótno drewniane |
| Czas dostawy: | 10-15 dni |
| Zasady płatności: | 30% depozytu T / T, 70% przed wysyłką |
| Możliwość Supply: | 50 zestawów / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Podkreślić: | bottling filling machine,aerosol can filling machine |
||
|---|---|---|---|
opis produktu
Przemysłowa linia wypełniania puszek, zupkowo-płynna pralka, pralka do płukania
Szybki szczegół:
1Do prania nowych pustych puszek z cyny, nieprzystosowanych do puszek z aluminium i PET
2Pojemność: 2000 puszek / godzina
3Główny materiał: SUS304
4. Stosujący się diametr puszki: 40-100 mm, powyżej 100 mm należy dostosować.
5Przyjmij magnes z puszką, użyj pompy wodnej do płukania.
Opis:
Ta pralka z puszek jest głównie stosowana do ciągłego prania pustych puszek z puszek o podobnym rozmiarze i kształcie.Jest używany do ciągłego mycia trzech kawałków pop możeMaszyna jest w pełni automatyczna, przyjmuje wysokiej jakości materiał ze stali nierdzewnej 304, spełnia wymagania klasy żywności.
Automatyczna linia wypełniania puszek jest głównie używana do wypełniania napojów bez gazu, takich jak sok, mleko, wino i tak dalej.
Głównym elementem jest automatyczna pralka do puszek, wypełniacz puszek, uszczelniacz puszek i transportnik łańcuchowy oraz silnik, automatyczny z regulowaną prędkością.
Proces pracy:
Przed uruchomieniem maszyny, proszę przejść przez źródło zasilania i wody.puszki będą iść z siłą przenoszącą silnikaW efekcie magnetycznym puszki z cyny biegną w dół - otwierając się w dół wraz z przenośnikiem, ciągła woda rozprzestrzenia się w cyny.A potem puszki będą kroplówki suszenia, gdy odwrotnie wisząMaszyna do prania ma charakterystyczną konstrukcję logiczną, łatwą obsługę i wyższą wydajność.
Składniki:
Ramka maszyny, jeden silnik, jeden zestaw przenośnika i urządzenia magnetycznego, dwa zestawy kołnierzy i jeden zestaw urządzeń rozpylających wodę.
Postacie:
1, szeroki zakres konstrukcji po stronie wejścia może umożliwić załadowanie tak wielu puszek za każdym razem i zwiększyć wydajność pracy;
2, USA technologia wysokiej wydajności wody rozpylania piłki może rozpylać wodę we wszystkich kierunkach wewnątrz puszek zwiększyć zużycie wody wydajność;
3, plastikowa pokrywa szklana uniemożliwi wypłynięcie wody i łatwo otworzyć do konserwacji;
4, łatwo jest zaprojektować kierunek wejścia i wyjścia puszki poprzez projektowanie kierunku szyny puszki;
5, Może połączyć się z maszyny do napełniania;
6, prędkość łatwo regulowana przyciskiem;
Zastosowanie:
1. Ta pralka z puszek jest głównie używana do ciągłego mycia z wodą dla pustych puszek z puszek o podobnej wielkości i kształcie, następnie używany do napełniania napojów bez gazu jak sok, mleko,Wino i tak dalej do puszek, a następnie zamknąć puszki do sprzedaży na rynku.
2. Ta myjnia z puszek jest odpowiednia dla nowych puszek z puszek, forma diametru 40-100mm, jedna maszyna jest dostępna do tej samej średnicy puszki, ale różne wysokości puszki, nie trzeba ustawić z dodatkowymi częściami może zmienić,łatwe w obsłudze.
Specyfikacje:
| Model | CG-1 |
| Pojemność | 1000-2000 puszek/h |
| Materiał | SUS304 |
| Przekraczająca średnica puszki cynowej | 40-100 mm |
| Zastosowana wysokość puszki cynowej | 50-300 mm |
| Prędkość pasa: | Zapewnione |
| Władza | 00,75 kW |
| Ciśnienie wody | 00,15Mpa |
| Wymiar | L1900*W600*H1200mm |
| Waga | 350 kg |
![]()
Proszę kliknąć przycisk odtwarzania aby obejrzeć filmik





