Pusta aluminiowa puszka do napełniania linii - napoje Aluminiowa puszka Rinser SUS304 z CE
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | ZhangJiaGang City, prowincja JiangSu, Chiny |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE, ISO |
| Numer modelu: | YFGC-1 |
| aplikacji: | Linia do produkcji żywności i napojów |
|---|---|
| Odpowiednia puszka: | Nowa pusta puszka aluminiowa lub puszka PET |
| Moc pompy wody: | 0,37 kW |
| materiał: | SUS304 |
| Napęd typu: | Elektryczne |
| Stan warunku: | Nowy |
| Usługi: | Inżynier dostępny dla zamorskich usług |
| Czas gwarancji: | 1 rok |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Koc lub płótno drewniane |
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | 30% depozytu T / T, 70% przed wysyłką |
| Możliwość Supply: | 60 zestawów / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Podkreślić: | bottling filling machine,aerosol can filling machine |
||
|---|---|---|---|
opis produktu
Pustka linia napełniania puszek aluminiowych - puszka na napoje aluminiowe SUS304 z CE
Szybki szczegół:
1Pojemność: 1000-2000 puszek / godzina
2. Właściwy do:nowy pustyaluminiowa puszka lub puszka PET
3. pompa wodna do czystej wody lub sterylizowanej wody
4Główny materiał: SUS304
5- Pudełko płukanie + pudełko wypełnienie + pudełko wypełnienie
6- Włóż puszki do płukania.
Opis:
Ten zmywarka jest zmywarka typu skłonny do obrotu;
Jeden koniec szafki jest wejściem puszek, zwykle musi pracować razem z odstawicielem, jeśli klient nie ma odstawiciela, będzie musiał zainstalować jeden wysoki płaski dach do ręcznego załadunku puszek;
Po załadowaniu puszek, zostaną one odwrócone o 90 stopni i szybko przejdą przez szafę grawitacyjną, gdy usta puszki będą twarzą do ziemi.Szafka jest w środku zestaw z 12 sztuk prysznic do opryskiwania wody w środku puszek do praniaPo umyciu puszki zostaną ponownie odwrócone o 90 stopni do ładowania na przenośniku podłączonym do wypełniacza.
Szafka jest podłączona do pompy do odpływu wody, a szafka jest z winderem kontrolnym, aby sprawdzić, czy w środku nie wystąpiły jakieś problemy, a dach szafki jest zdalny do naprawy i czyszczenia..
Proces działania
1Proszę umieścić puszkę jedną po drugiej do przenośnika do podawania puszki ręcznie lub odpielnik i otworzyć pompę wodną do prania.
2Pudełka zostaną umyte i ruszą do przodu ręczną siłą.
3. puszki są w różnym kierunku i ostatecznie stanąć do przenośnika karmienia maszyny do napełniania puszek.
Specyfikacje:
| Model | YFGC-1 |
| Pojemność | 1000-2000 puszek/h ((500 ml) |
| Materiał | SUS304 |
| Władza | 0.37 KW |
| Ciśnienie wody | 00,15Mpa |
| Wymiar | L1500*W500*H1860mm |
| Waga | 150 kg |
![]()
Proszę kliknąć przycisk odtwarzania aby obejrzeć filmik





