5,5Kw Electric 2 w 1 Can Napełnianie Linii Carbonated Drink Can pralka
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, JiangSu, Zhangjiagang |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE,ISO |
| Numer modelu: | YDGF18-4 |
| aplikacji: | Napój gazowany |
|---|---|
| Automatyczny układ: | Automatyczne |
| Rodzaj opakowania: | Puszki aluminiowe |
| Moc: | 5.5KW |
| Napęd typu: | Elektryczne |
| Orzecznictwo: | CE, ISO |
| Czas gwarancji: | 1 rok |
| Warunek: | Nowy |
| Napięcie: | Dostosowane |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Koc lub płótno drewniane jak potrzeba maszyny |
| Czas dostawy: | 25 dni |
| Zasady płatności: | 30% depozytu T / T, 70% przed wysyłką |
| Możliwość Supply: | 20 zestawów miesięcznie |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Podkreślić: | bottling filling machine,aerosol can filling machine |
||
|---|---|---|---|
opis produktu
5.5kW Elektryczna linia do napełniania puszek 2 w 1 Maszyna do mycia puszek z napojami gazowanymi
Szybki szczegół:
1. Wydajność: 5000 puszek/h
2. Do napojów gazowanych
3. Główny materiał: SUS304
4. Automatyczna z napełniarką-zamykarką 2 w 1
Opis:
1. Automatyczna linia do napełniania napojów gazowanych w puszkach służy głównie do napełniania napojów gazowanych w puszkach aluminiowych lub PET.
Zawiera głównie automatyczną myjkę do puszek, maszynę do napełniania i zamykania puszek 2 w 1, automatyczną do obsługi.
Maszyna wykonana jest głównie z wysokiej jakości materiału SUS304, zgodnego ze standardem GMP.
2. Automatyczna myjka do puszek:
Ta myjka do puszek typu obrotowo-pochyłego;
Jeden koniec skrzyni płuczącej to wejście puszek, zazwyczaj wymaga współpracy z podajnikiem puszek, jeśli klient nie ma podajnika, będzie musiał ustawić wysoki płaski dach do ręcznego ładowania puszek;
Po załadowaniu puszek, zostaną one odwrócone o 90 stopni i szybko przejdą przez skrzynię pod wpływem grawitacji, gdy otwór puszki będzie skierowany do ziemi. Skrzynia płucząca jest wyposażona w prysznic do spryskiwania wnętrza puszek wodą w celu umycia. Pompa wodna zasysa wodę do płukania. Po umyciu puszki zostaną ponownie odwrócone o 90 stopni, aby zostać załadowane na przenośnik połączony z maszyną do napełniania i zamykania puszek.
Skrzynia płucząca jest wyposażona w otwór spustowy wody, który może odprowadzać brudną wodę do pojemnika.
A skrzynia płucząca ma okno inspekcyjne do sprawdzania, czy nie wystąpiły żadne problemy. A dach skrzyni płuczącej jest zdejmowany do naprawy i czyszczenia, łatwy w użyciu i o dobrym efekcie.
3. Automatyczna napełniarka i zamykarka do puszek:
Maszyna do napełniania i zamykania puszek jest używana w produkcji napojów gazowanych, takich jak piwo, woda gazowana, cola w puszkach aluminiowych lub PET. Części do napełniania i zamykania są zintegrowane w jednej maszynie.
Maszyna jest odpowiednia dla różnych objętości puszek, z tą samą średnicą puszki i różną wysokością puszki, bez wymiany części.
W konstrukcji zastosowano najbardziej zaawansowaną technologię. Zastosowano napełnianie grawitacyjne o stałym poziomie cieczy. Napełnianie jest szybkie, ilość płynu jest precyzyjnie kontrolowana, a kapanie i wycieki są unikane.
Cała maszyna jest sterowana przez PLC z ekranem dotykowym jako interfejsem człowiek-maszyna, automatyczna obsługa, prędkość jest regulowana. Ilość napojów w zbiorniku magazynowym może być kontrolowana automatycznie. Napełnianie i zamykanie zatrzyma się automatycznie, gdy nie ma puszek. Gdy puszki są niewłaściwie zaciśnięte lub gdy puszek nie ma, maszyna może zostać automatycznie zatrzymana.
Zastosowano technologię zmiennej częstotliwości do płynnej regulacji prędkości pracy. Wydajność produkcji może być wyświetlana cyfrowo i wygodnie regulowana.
Zastosowania:
1. Maszyna służy głównie do mycia puszek, napełniania napojów gazowanych w puszkach aluminiowych lub PET, a następnie zamykania puszek do sprzedaży rynkowej, jest szeroko stosowana w zakładach produkcji napojów.
Zawiera głównie
2. automatyczną myjkę do puszek, maszynę do napełniania i zamykania puszek 2 w 1, automatyczną do obsługi.
Specyfikacje:
| Model | YDGF18-4 |
| Wydajność | 5000 puszek / godzinę (330ml) |
| Głowica napełniająca | 18 |
| Głowica zamykająca | 4 |
| Ciśnienie napełniania | Ciśnienie zrównoważone |
| Zawór napełniający | Zawór napełniający z ciśnieniem zrównoważonym |
| Materiał | SUS304 |
| Typ puszki | Puszka aluminiowa lub PET |
| Rozmiar puszki | Różne objętości |
| Przenośnik | Zawiera 2m przenośnik podający puszki i 4m przenośnik wyjściowy puszek |
| Precyzja napełniania | <+5MM |
| Ciśnienie powietrza | 0.5Mpa |
| Zużycie powietrza | 0.5 m3/min |
| Moc | 5.5 kw |
| Wymiary (dł.*szer.*wys.) | 2000*1800*1900 mm |
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.
Przewaga konkurencyjna:
1. Nasza maszyna ma dobrą jakość i cenę, możemy dostosować maszynę do Państwa potrzeb.
2. Nasza firma istnieje od ponad 15 lat, jesteśmy profesjonalnym producentem wszelkiego rodzaju maszyn do produkcji napojów.
3. Posiadamy certyfikaty ISO, CE i inne.
4. Maszyny naszej firmy są co roku eksportowane do wielu krajów za granicę.
5. Możemy zaoferować bezpłatne wsparcie techniczne i konsultacje, aby pomóc Państwu w zamówieniu nowego sprzętu i założeniu nowej firmy.
6. Możemy zaoferować roczną gwarancję na zamówioną maszynę bezpłatnie, dożywotnie wsparcie technologiczne dla naszej maszyny i powiązanych maszyn.
7. Możemy wysłać naszego technika do Państwa kraju w celu uruchomienia maszyny i instrukcji.
8. Państwa zapytanie zostanie udzielone w ciągu 24 godzin, zapraszamy do kontaktu w dogodnym dla Państwa czasie, prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań.






