Automatyczna maszyna do napełniania 2 w 1 puszka gazowana Napełniarka i maszyna uszczelniająca
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Chiny, JiangSu, Zhangjiagang |
| Nazwa handlowa: | FillPack |
| Orzecznictwo: | CE,ISO |
| Numer modelu: | YDGF18-4 |
| Napełnianie głów: | 18 |
|---|---|
| Uszczelniające głowy: | 4 |
| Wypełnianie materiału: | Napój gazowany |
| Odpowiednia puszka: | Puszka aluminiowa lub puszka PET |
| Automatyczna kontrola: | Ekran dotykowy PLC |
| Typ maszyny: | Maszyna do napełniania i zamykania 2 w 1 |
| Moc: | 5.5KW |
| Napęd typu: | Elektryczne |
| Czas gwarancji: | CE, ISO |
| Warunek: | Nowy |
| Napięcie: | 380V, 3PHASE, 50HZ |
| Po usługi: | Inżynier dostępny za granicą |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw / szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Koc lub płótno drewniane jak potrzeba maszyny |
| Czas dostawy: | 20-25 dni |
| Zasady płatności: | 30% depozytu T / T, 70% przed wysyłką. |
| Możliwość Supply: | 50 zestawów / miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
|||
| Podkreślić: | bottling filling machine,aerosol can filling machine |
||
|---|---|---|---|
opis produktu
Automatyczna linia wypełniania puszek 2 w 1 Maszyna do wypełniania i uszczelniania puszek na napoje gazowane
Szybki szczegół:
1Pojemność: 5000 puszek/h
2Ciśnienie wypełniające:
3Maszyna do napełniania i uszczelniania puszek 2 w 1 z 18 głowicami do napełniania i 4 głowicami do uszczelniania
4Główny materiał: SUS304
5Automatyczny z ekranem dotykowym PLC, prędkość regulowana
6Dla.napoje gazowanew puszkach PET lub aluminium
Opis:
Linia wypełniania puszek jest stosowana w produkcji napoju gazowanego z wody miękkiej, Coca-Coli, napoju gazowanego, piwa w puszkach aluminiowych lub PET. Części wypełniania i uszczelniania są zintegrowane w jednej maszynie.
Maszyna jest odpowiednia dla różnych objętości puszki, z tą samą średnicą puszki, różną wysokością puszki, nie można zmieniać części.
W projekcie zastosowano najnowocześniejszą technologię, dzięki czemu wypełnianie jest szybkie, ilość płynu jest precyzyjnie kontrolowana, a upadki i wycieki są unikane.
Cała maszyna jest sterowana przez PLC z ekranem dotykowym jako interfejs człowiek-maszyna, działanie automatycznie, prędkość jest regulowana.Ilość napojów w zbiorniku może być sterowana automatycznieW przypadku nieprawidłowego zaciśnięcia puszek lub niedostępności puszek maszyna może zostać automatycznie zatrzymana.
Technologia zmiany częstotliwości umożliwia ustawienie prędkości pracy bez snu.
Specyfikacje:
| Model | YDGF18-4 |
| Pojemność | 5000 puszek/godzinę ((500 ml) |
| Głowa wypełniająca | 18 |
| Głowa szywająca | 4 |
| Ciśnienie wypełniające | Wyważone ciśnienie |
| Zawór wypełniający | Wysokiej jakości specjalny zawór do napełniania piwa |
| Materiał | SUS304 |
| Może pisać | Pozostałe |
| Rozmiar puszki | 330 ml, 500 ml z tą samą średnicą puszki |
| Przenośnik | Zawierają 2m przenośnik do podawania puszki i 4m przenośnik do wyjścia puszki |
| Dokładność wypełniania | <+5MM |
| Ciśnienie powietrza | 0.5Mpa |
| Zużycie powietrza | 00,5 m3/min |
| Władza | 50,5 kw |
| Wymiar ((L*W*H) | 2000*1800*1900 mm |
| Waga | 3000 kg |





